Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most értem haza iskolából,9...

Most értem haza iskolából,9 órám volt. Most kell még elvinni a kutyám sétálni, be kell vásárolnom anyunak, utána enni valamit, és tanulni. Mi adhatna egy kis motivációt?

Figyelt kérdés
17/L
2017. okt. 3. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van anyukád. :)
2017. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mindezt meg tudod csinálni. :)
2017. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
"Anya csak egy van". ;)
2017. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Menj el a kutyával a boltba, a füzetedet olvasgasd mig a kutya pisil és barátkozik más kutyákkal a parkban, boltnál kösd ki míg bevásárolsz, vegyél egy péksütit magadnak, és hazafele edd meg miközben felmondod a leckét. Egy csapásra 4 dolgot is tenni tudsz! :)
2017. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Holnapután már csütörtök és mindjárt hétvége! :)
2017. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Reggel fél 6-tól, este fél 11-ig dolgozok, egy hónapban 15 napot, havi 200 ezer nettóért. Ebből tartom el magam és támogatom a szüleimet.

Cserélünk egy kicsit?

2017. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Már csak kaja és tanulás.:) Köszönöm mindenkinek!:)

Kedves utolsó, nagyon sajnálom, és tiszteletreméltó, hogy erre nap mint nap képes vagy erre!

Viszont a kérdésem nem arra szolgált, hogy nehéznek tituláljam a tennivalóim, csupán elég fáradt vagyok, és reméltem itt motivációra lelek.:)

2017. okt. 3. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem azért írtam le, hogy engem sajnálj, hanem, hogy magadat kevésbé ;)

Gondolj arra, hogy lehetne, sőt, lesz is még nehezebb. Élvezd ki, hogy 17 évesen pont azt csinálhatod, amit általában a 17 évesek nagy része.

2017. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
De sajnos a kérdésed pont arra vonatkozott, mostanában fő téma az egész interneten, hogy mennyire túl vagytok terhelve. Elég unalmas már egész nap ezt olvasgatni.
2017. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem szállok vitába kedves utolsó...mégegyszer elmondom, hogy nem erre irányult. Tudom, hogy lesz/lehetne rosszabb is.;)

Csupán fáradt vagyok, és kissé reményvesztett, gondolom ez mindenkivel megesik.:)

2017. okt. 3. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!