Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan gondolatod,...

Volt már olyan gondolatod, amire szerinted senki nem gondolt még?

Figyelt kérdés
Mi volt az?

2018. nov. 23. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, hogy válaszoljak erre a kérdésre. :D


Ez végül is logikailag helyes, mivel első válaszadó vagyok. :D

2018. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1:

lehet más is gondolt erre, csak nem válaszolt :D


igen volt, de most nem fogom felsorolni azt a rengeteget :D

2018. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, erre még nem gondolt senki, lehet, hogy de...De mindenesetre elég agyg4sz dolog :D

Szóval mikor ülök pl. a buszon, mindig nézegetem az autók rendszámát, a házszámokat, stb. és észrevettem, nagyon gyakran előfordulnak a szülinapomban lévő számjegyek, mármint így együtt..És néha arra gondolok, talán igazából évek óta csak kómában fekszem és az egész életem egy hosszú "álom" és mivel a születési dátumom egy olyan szám, amit kb. akkor is tudok, ha az álmaimból rángatnak fel, ezért azt "generálom" bele szinte mindenbe.

2018. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régebben utazás közben unalmamban a kocsik rendszámával végeztem műveleteketet fejben ált. a célom az volt hogy minél nagyobb szám legyen úgy hogy a 3 szám között 1db összeadást és 1db szorzást használtam majd az egészet kiszámoltam fejben vagy csak megállapítottam hogy ez így lesz a legnagyobb szám és mentem tovább a következő autóra és a következőre

:D

2018. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt, de pár év múlva más kitalálta, megalkotta.
2018. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!