Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy tanulás...

Miért van az, hogy tanulás helyett inkább mindenfélét csinálnék és nem tudok normálisan neki állni?

Figyelt kérdés
Munka mellett elkezdtem levelezőn az egyetemet, alapból szeretek tanulni, olvasni mindenféléről de valahogy a saját hülyeségemtől nem igazán megy. Valami tipp kinek, hogy sikerült ezt megoldani?
2018. nov. 27. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Motivalatlan vagy, faradt vagy es nem tudsz koncentralni, stb.
2018. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaja. Az nem fog elég lendületet adni, hogy "Azért tanulok, hogy legyen több iskolám"

Ennél találj ki jobbat. Az ilyen okokban annyi élet van, mint egy levedlett kígyóbőrben.

2018. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az iskola és a pénz de a munka is csak mellékszereplők az álmaim elérésében. Mármint én ezt vallom.
2018. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulni csak azt jó, ami érdekli az embert és saját maga akarja. Amire kényszerítik, mert elvárás/tananyag, és ráadásul még nehéz/unalmas/felesleges is, na azt senki nem fogja motivációval tanulni. Ismerős a dolog, én mikor analízist meg ilyeneket kellett tanulnom, volt hogy naponta 3-szor porszívóztam ki a szobám, hirtelen jóval koszosabbnak láttam. :D
2018. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!