Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit veheték a barátomnak az...

Mit veheték a barátomnak az egy éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Nagyon szereti az autókat/ autós dolgokat valamint animéket is néz(: kézzel készített ajándék lenne a legszebb de ha valakinek van ötlete vásárolt dologra, akkor arra is kíváncsi vagyok. Esetleg ti, fiúk minek örülnétek? Más mivel lepte meg a párját? Elsősorban valami apróságra gondoltam.

Előre is köszi a válaszokat:)



2018. nov. 27. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Igazából én a helyében nem örülnék neki, ha megtudnám, hogy nem ismer annyira sem, hogy maga találja ki az ajándékom, inkább megkérdez vadidegeneket a neten.

Figyelni kell rá, meghallani a félmondatokat, emlékezni arra, min csillant fel a szeme, mit emlegetett, mit dicsért órákig, pontosan mi az amit szeret. Ha annyit tudsz elmondani róla egy év után, hogy "szereti az autókat és az animéket", vagy ő silány, vagy te vagy silány barátnő. Már ne tessék megharagudni.

2018. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy aranyos kis rajz, egy kisebb videó amit elkészítesz a képeitekkel, egy kis saját készítésű képes lap.... Mind jó ajándék.

Én tavaly ilyet adtam a páromnak és nagyon örült neki. Most idén vettem neki egy nagy 30 db-os Raffaellot mert az a kedvenc csokia, illetve raffaello likőrt is kap tőlem. De azért az ilyen apróságok sem maradnak el, mint például a képes lap. Egy közös fotó kinyomtatva nagyon aranyosan mutat benne.

Illetve egy kis "levél", hogy mindig el tudja olvasni mennyire is szeretem. 😅😍


16/l

2018. nov. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírom, hogy én miket adtam eddig. Imádja az autókat, a tacskókat, a Back to the Future trilógiát, a sós snackkeket és zenét hallgatni (vagy inkább üvöltetni).

- 2x lerajzoltam magunkat együtt. Az egyik egy sima összebújós, kis személyes részletekkel. A másikon ő Marty McFly, én meg Doctor Brown és épp beszállunk a DeLorean-be, mint a híres Vissza a jövőbe posztereken. Ezeket keretbe raktam.

- Kulcstartók a kedvenc autó márkáinak lógójával.

- DeLorean mintás póló.

- Vicces elsősegély doboz megtöltve a kedvenc snackjeivel és kisebb tárgyakkal, amikre mindig szüksége van, de folyton elhagyja őket. Vicces tárgylistát is mellékeltem.

- Szerelmi kuponok, amiket bármikor beválthat pl. puszira, masszázsra, vitaelnapolásra, házimunka helyettesítésre, számomra szar- számára tökéletes film együtt megnézésére 100%-os figyelemmel, stb.

- Házilag készített kaparós sorsjegy, ami alatt kedves üzenetek és nyeremények találhatók. (Ebayen rendeltem hozzá szív alakú kaparós felületű matricát.)


Neked jó dolgod van, mert animéseknek állati könnyű ajándékot venni/készíteni, tele van a net minden animéből merch-el. Csak ki kell derítened, hogy melyik a kedvence. Én biztos ebben az esetben is egyszer lerajzolnám magunkat, mint a kedvenc animéje szereplőit. Vagy utánajárnék a sztorinak és az alapján kitalálnék valami aranyos, vicces szöveget. Szerintem díjazná, hogy odafigyelsz a kedvéért a kedvenceire.

2018. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 loptam egy kettő ötleted mert nagyon jópofa. :D Főleg az elsősegély ládikás.


#2 voltam.

2018. nov. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!