Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha gyűlölöm az embereket és...

Ha gyűlölöm az embereket és egyébként is az összeomlás szélén állok, az látszik rajtam?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 18:39
1 2
 11/17 he84 ***** válasza:
Hát azért emiatt az oldal miatt, mert vannak itt hülyék is, kár utálnod az egész emberi fajt, nagy butaság és szűklátókörűség, már bocsi,... Nem te vagy az egyetlen, akit iskolás korábban bántottak, mégse utálják ezért az egész emberi fajt. Nem szabadna általánosítva mindenkit utálnod ilyenek miatt, főleg nem ismert idegeneket! A szennyezésről, a háborúkról szintén nem az emberek többsége tehet, nem a hétköznapi emberek! Akik tehettek, vagy még tehetnek róla, azokat nem szeretem én se, meg akik csúfoltak, de emiatt nem utálom a fajt. Néha azon gondolkodom, hogy akik ennyire utálják az embereket, azok miért nem utálják magukat és miért akarnak tovább élni. Hisz akkor ők maguk is ilyenek, nem kivételek. Persze nem kell megölnöd magad, ne érts félre, ám ez akkor is eléggé fura és el kellett mondanom.
2018. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

"Hol írtam, hogy különb lennék és vagyok a jó kislány?"

De magadat nem utalod? Pedig te is ember vagy, más szóval mivel

magadat nem utalod különb vagy az emberektől. Nem igaz? Kamaszkor vagy valami puberta miatt érzed úgy, hogy az egész világ ellened van? Felszállsz a buszra és lelöknek vagy mi? Bárki, aki veled szembe jön, biztos utalod? :D Személy szerint én nem tehetek a háborúkról, pedig ember vagyok. Hihetetlen mi?

2018. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja, és arról sem, hogy piszkáltak a suliba, és gondolom az itt válaszolók is úgy vannak vele.
2018. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Jó, csak arra nem képesek, hogy ha pl szemben jönnek a járdán, elenedjenek, horzsolom a falat vagy az úttest/kerékpársáv/susnyás marad.

Közben a képembe is bámulnak.

Ha ballagok csak, akkor se hagynak utat, nem kell ehhez sietnem.



A villamoson felkennek a falra, nem engednek leszállni, pofákat vágva engednek be a belül szabadon hagyott ülésekre.



A boltban nem engednek be a sorra, a sorban tolnak, azt hiszik, úgy előbb végeznek, kérdés nélkül elém sétálnak, mialatt a szalagra pakolok.



Hadd ne soroljam fel, hogy az élet mely aspektusaiban miért utálom az embereket.



Magamat se szeretem.



Amúgy nehezen bízom meg bárkiben is (és fordítva), de akikkel közel kerülünk egymáshoz, őket nyilván szeretem.

2018. nov. 28. 20:48
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

"Magamat se szeretem."

Aki végképp lemondott magáról azt nem érdekli, hogy figyelmen kívül hagyják a villamoson és előre tolakodnak vagy a boltban elé vágnak. Nagyon is szereted magad, hiszen végig csak magadra gondolsz. :D

"Amúgy nehezen bízom meg bárkiben is (és fordítva), de akikkel közel kerülünk egymáshoz, őket nyilván szeretem."

Ugyanúgy másokkal is ez a helyzet. Ők sem szeretned téged, de azért nem utálnak. Az utálatnak gondolom sok formája van, viszont többnyire az "utáló" nagyobb figyelmet fordít az "utáltakra" és azt akarja, hogy szeressék. Neki is, és a bántalmazóinak is pszichológushoz kéne járnia.

2018. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 he84 ***** válasza:
Nem csak veled fordul elő kérdező, hogy meglöknek, alig engednek utat, meg hasonlók, velem is néha voltak már ilyenek életem során. Nyilván nem kellemes, sajnos vannak ilyen bunkó, siető emberek is, nem lehet mindig teljesen elkerülni az ilyeneket, ám nem kell velük annyira foglalkozni. Még olyan is volt néha, hogy szálltam le a villamosról és félig ott álltak féloldalról az ajtóban, így alig lehet rendesen leszállni, mert részben útban vannak, ez is bunkóság. Ha rendesen félreállnának addig, akkor könnyebb, gyorsabb lenne a leszállás és akkor ő is előbb fel tudna szállni, de ennyi esze az ilyennek nincs. Bunkó emberek mindig is voltak, lesznek sajnos, ez van, ettől még butaság minden idegent utálni. Igenis szereted magad, mert végig csak a magad sérelméről beszélsz és túlzottan magadra veszed a bunkó emberek tetteit.
2018. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A szomszéd néni szemszögéből nem írhatok, mert nem vagyok a bőrében. Ha a bőrében lennék, valószínűleg ugyanerről számolnék be.
2018. nov. 29. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!