Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az itteni emberek mennyire...

Az itteni emberek mennyire tükrözik/mutatják a társadalom színvonalát?

Figyelt kérdés

Nem élek remete életet,de amnyira nem vagyok képben sem.


Lehetőleg olyan írjon aki objektíven tud válaszolni.Köszönöm.



2018. nov. 30. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem ilyen a való élet. Bár nyilván attól is függ, hogy kinek milyen a környezete, családja, baráti társasága.

Nekem ennél jobb. De gondolom, az is befolyásolja, hogy aki elégedett, jól van, az nem fog itt kérdéseket kiírni. Az jön ide, akinek valami problémája van. Vagy az, aki itt éli ki magát, trollkodik.

2018. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tehát a problêmás emberek vannak többségben.. Hát igen, ez mindent elmond.☺
2018. nov. 30. 11:48
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Meglepett volna ha egy (...) nem kezdi el itt is a magyarokat szidni...


Egyébként szerintem nem tükrözi, ezt azzal szeretném alátámasztani, hogy már több olyan kérdéssel is találkoztam ami az emberek személyiségtípusát kérdezi, az oldalon 5-6 személyiségtípus a gyakori, a valóságban meg 16 van, (legalábbis a Myers Briggs személyiség teszt szerint), tehát az oldal felhasználóbázisa inkább introvertáltabbakból kockább személyekből áll többségében, a valóságban meg vegyesen vannak az emberek.

2018. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Itt vagyok már jó pár éve, de semmivel nem különbek, mint bármelyik más fórumon, közösségi oldalon. Az a nagy büdös helyzet, hogy az 1-es válaszoló tökéletesen leírta. Az emberek elkeseredettek, irigyek a másik sikerére. Ez a társadalom jó nagy százalékban depressziós, nem nagyon tudnak örülni semminek, mindennapos mókuskerékben élnek. Nagyjából ennyi, de nyilván kivételek mindig vannak. De amiről írok, az a nagy átlag tapasztalataim szerint.

És nem feltétlenül az emberek hibásak ebben, hanem maga a társadalom.

2018. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4.! Én is magyar vagyok, itt is élek, nem is szidom az embereket, egyszerűen ez van. Ráadásul közéjük tartozom, nem tartom magam kevesebbnek, vagy többnek - az irigységet leszámítva. (5. voltam.)
2018. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semennyire. Sok a kamu, sok az unalmában hülyeségeket válaszolgató, sok a direkt trollkodó, és sokan állítanak olyasmit, ami nem igaz. Szemtől-szembe sokkal udvariasabbak és toleránsabbak az emberek, mint egy netes fórumon, pláne egy névtelenen. Szerintem sok ember párja meglepődne, ha tudná, hogy az ő kedves és normális szerette miket írkál itt 🙂
2018. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Na igen, unalom ellen is jó ez az oldal.

Tehát akkor egy bizonyos réteg van itt többségben, jól értem?

Az élhetetlenebbek.

2018. nov. 30. 12:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, csak hát arról nem írok ki kérdést, hogy “jó munkám van, sok fizetésem, párkapcsolatom is működik, barátokra is mindig számíthatok, mit szóltok hozzá?” :) Az kérdez, aki elakadt.
2018. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezt értem, teljesen természetes, erre van az oldal.
2018. nov. 30. 12:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem túl tökéletesek az emberek itt.

Sokkal pozitívabbak, sokkal nagyobb arányban sportolnak, sokkal nagyobb arányban tartják fontosnak az egészséget, sokkal szabálykövetőbbek, az átlagnál többet keresnek, az átlagosnál könnyebben lépnek ki a komfortzónájukból, kevesebb az alvásigényük, jobb végzettségűek, jobban rátudnak találni arra, ami érdekli őket...


Az én kérdéseimre adott válaszok alapján... Illetve a mások kérdéseire adott válaszok se különbek.

2018. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!