Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy fiatalabbnak néznek a korotoknál?

Figyelt kérdés
Lassan 31 évesen, még mindig sokszor 17-18-nak néznek. Sokáig nevettem rajta, és valahol még úgy éreztem jó is, de egyre inkább kezdek rájönni, hogy ismerkedésnél inkább hátrány, mint előny. Ki mit gondol erről?

2018. dec. 3. 12:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok, köszönöm! Jöhetnek még! :)
2018. dec. 3. 13:22
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Egészen 38-40 éves koromig sokkal fiatalabbnak néztek. Új háziorvoshoz kerültem költözés miatt, 26-nak gondolt max., és mások is jóval fiatalabbnak. Aztán jött egy durva szitu, szó szerint traumaként éltem meg: a fél évvel idősebb párommal, akivel nem sokkal előtte ismerkedtem meg (elváltam) kimentünk egy nagy használtcikkes piacra, egy dagadt kisebbségi árus fickó megkérdezte: ez meg a fiad? :) Na bakker, ehhez mit szólnál a helyemben? Igaz, hogy 50 vagyok, na de a párom is. Fúú, de kiakadtam. Addig jó, míg fiatalnak néznek. Itt a példa, ahogy öregszel, a férfiaknak jót tesz a "kor".
2018. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
64%

Engem nem izgat, bár néha amikor random emberek "kiscsajként" definiálnak, az vicces. Meg amikor mondogatják a dolgaimra (öltözködés, zene stb.) hogy majd kinövöm, aztán amikor közlöm hogy bocs de ennyi évesen szerintem már így maradok, akkor csak néznek. Egyszer azt hitték hogy a nővérem személyijével akarok bemenni a cigiboltba. Szóval vannak vicces/fura esetek de nem veszem komolyan annyira hogy utána ezen rugózzak.

(28, akit 16-18-nak néznek).

2018. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 he84 ***** válasza:
55%
Engem is néha fiatalabbnak néznek felnőtt létemre, ám ez így volt kamaszkoromban is. Általában nem igazán zavart. Még mindig jobb, mintha idősebbnek néznének.
2018. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%

Ez igaz rám is.


(Az idén néztem egy videót a yutubon. Az illető azt mondta erről a jelenségről, hogy az ilyen ember nincs a helyén, nem vállal felelőséget.)


Gondolom a felelősség (pl. család) az állandó stressz,aggódás hiánya miatt kevésbé öregszünk.


És Csernus Doktor úr állítja ezt.

2018. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok, és még mindig kérik a személyimet. Én örülök neki. Bár akadt már egy-két vicces szituáció, amikor fiatalabb fiúk megpróbáltak felszedni, de nem, és sosem zavart. Szerintem az rosszabb, amikor a húszas éveim elején egy általános iskola könyvtárában dolgoztam, és nyolcadikosok is csókolommal köszöntek.
2018. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Engem egeszen addig nem zavart h fiatalabbnak neznek a koromnal,mig nem lett gyerekem. Emlekszem nagymamammal es a fel eves kilanyommal kimentem a piacra vasarolni.. az egyik arusnal egy idös neni jo hangosan elkezdte mondogatni, h milyen ez a mai fiatalsag h gyerekkent mar gyereke van.. jo kellemetlen volt.. egeszen addig nem hagyta abba mig elö nem vettem a szemelyimet h bizonytsam tenyleg 26 eves vagyok.. persze utana mar jött a szepites h milyen szep a kislany es h neki ennyi idösen mar uton volt a 4.dik....:S (bar h 50 eves leszek es akkor is inkabb a testverenek neznek majd azt nem fogom banni:D )
2019. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!