Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Havi 1 milliós jövedelemmel...

Havi 1 milliós jövedelemmel milyen társadalmi osztályba tartozik valaki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, fiatal pár összesen havi 1 milliót keres nettóban. Ők milyen társadalmi réteghez sorolhatók? Illetve te mikre költenél havonta ennyi pénzt, hogy osztanád be?
2018. dec. 3. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Én a közép középosztàlyban raknám őket M.o.-n
2018. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Az attól függ,mivel keresik?

Ha csalàssal,akkor bűnöző rétegbe.

De mivel màr valódi nemesi osztàly nem létezik,így mi értelme van kategorizàlni? Egyébként is gusztustalan dolog a jövedelem szerinti osztàlyozàs.Az ember ember.Bàrmije is van.

2018. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem sem lehet jövedelem alapján osztályozni. Lehet attól még egy proli is, hogy jól keres mondjuk falfestéssel vagy ki tudja, mivel.

én ezt a sok pénzt biztos hogy ingatlanba fektetném, mindig újabb és újabb lakásokat vennék, amiket aztán kiadnék.havi 150 ből többnyire én is kijövök, ha nincs extra kiadásom, szóval maradna azért bőven.

2018. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szerintetek ennyit nem lehet felélni? Vagy közel ennyit? Főleg ha nem gazdag családból jött az illető, és eleinte mindent hitelre kell vennie.


Minőségi kaja 2 emberre egy hónapban, gyakori étterembe járással: 200.000 Ft

Autó fenntartás, ha új autó, lízinggel, tankolás gyakori utazgatással: 200.000 Ft


Ruha + pipere dolgok: 50.000 Ft


Lakás hitelre, rezsivel: 150.000 Ft


És máris 600-nál vagyunk, és még hol egy hotelfoglalás, vagy egy extra kiadás (pl mosógép tönkremegy, laptop, telefon...stb.).

2018. dec. 5. 14:55
 15/15 anonim ***** válasza:

de hogyne, fel lehet élni ennyit, de nekem munka mellett időm sincs ennyit költeni. az étterembe járás az egy külön feladat. arra készülni, foglalni... nekem nem lenne kedvem/időm állandóan étterembe járni.

ha ennyit keresnék, tutira nem lízingelnék autót, hanem kivárnám azt a pár hónapot, amíg összejönne rá a pénz.

De őszintén, nincs jogsim, de ha lenne se költenék sokat autóra, akármennyi lenne a fizum. Az autó csak viszi a pénzt.

Ruhám van elég, de inkább sok, piperére nem költök, csak minimálisat, mert nincs rá szükségem. Tényleg nem azért nem költök többet, mint amennyit, mert nem engedhetném meg magamnak, hanem mert nincs mire, és időm sincsen rá. Talán havi egy hosszú hétvégére költenék amúgy a jelenlegieken felül. Biztos, hogy befektetném a pénzt ingatlanba, nem pedig szórnám étteremre, autókra.

2018. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!