Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már megszűnt lenni az a...

Már megszűnt lenni az a történet, hogy életetemben - legtöbb - egy emberrel osztom meg magam de vele teljesen?

Figyelt kérdés

Nekem nem árt vele senki ha máshogy gondolja csak nem akarom már elhinni, hogy nem találok olyan lányt aki magától/hobbiból így gondolná.

Értitek gondolom, mikor eleve óvatosan választasz, hagysz időt megismerkedni és utána meg össze akarsz csiszolódni/forrni a másikkal. Annyira hiányolom ezt ma. Nekem máshogy értelmetlen, én csak feltétlen bizalom mellett élvezem a társas életet. 25F


2018. dec. 5. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
*ÉLETEMBEN*
2018. dec. 5. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld már meg logikusabban feltenni a kérdést. Már megszűnt lenni.... ez mi? Zagyvaság az egész.
2018. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit szívtál?
2018. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg lány van, aki így gondolja, csak éppen totálisan átnéznek rajtuk a fiúk. Legalábbis az olyanok, akiknek nem 90-es IQ-ja van és a "mizu teccesz dugunk?" szöveggel ismerkednek. Azok minden nőnemű embert megtalálnak sajnos.

Mindig a gimis éveim ugranak be erről, amikor az osztályomba 8 fiú és 20 lány járt. A 20 lányból 12-nek 18 évesen sem volt még barátja. Egytől egyig normálisan kinéző, intelligens, kedves leányzók voltak. Mindegyik egyetemre ment. De a fiúk mégis azon nyivákoltak, hogy nincsenek normális lányok. :D

2018. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért az sem minden, hogy az első kapcsolata előtt szűz és rendes:)

Mármint, hogy azért ebbe több energiát kell tenni és ugye csakis a megfelelő fiúval megtérülő az ügy..

Mégis úgy érzem, hogy ritka mint a.. hogy valaki következetesen válasszon és felelősen építsen kapcsolatot..

De nem is lenne nagy gond, hogy ritka csak nekem és a hozzám hasonlóknak legyen elég ilyen lány.

2018. dec. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!