Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom érte, mit...

Nagyon aggódom érte, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 17 éves lány vagyok és azt hiszem van egy viszonzatlan szerelmem. Akik átélték már azok tudják milyen amikor olyan valakit szeretsz aki nem úgy tekint rád. Sok minden miatt nem jöhet össze ez a dolog egyébként. A srác idősebb is nálam, dolgozik, felnőtt határozott személyiség én meg így 17 évesen nem sok mindent érek mellette. Barátnőm mondta persze hogy ne adjam fel mert soha nem tudhatom, de én kevésnek érzem magam és tudom hogy az is vagyok. Viszont a lényeg nem is ez, hanem az hogy ő eltűnt. Hetekkel ezelőtt elment otthonról és azóta nem látta senki,és a hozzá legközelebb álló személyek sem tudnak róla semmit. Nagyon aggódom, azóta hogy ez van nem tudok aludni, egy falat sem megy le a torkomon. És azon gondolkodtam, hogy talán kérdezősködhetnék, hátha kiderithetem mi van vele. Persze tudom ez nem úgy megy mint a filmekben, de tudok róla pár dolgot amik alapján elindulhatnék. Szerintetek hülyeség? Lehet de a tehetetlenség megöl, nem bírok itthon ülni és várni. Mit tegyek?
2018. dec. 6. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebook?
2018. dec. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam ott is, de nem használta a profilját az eltűnése óta.
2018. dec. 7. 02:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, ha ő nem akar tőled semmit -ami elég valószínű-, akkor elég creep lenne, ha itt nekiállnál nyomozgatni. Gondolom nem véletlenül nem szólt, hová megy vagy mit csinál.
2018. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy megtudja, hogy te keresteted, és akkor csak még jobban fel fog szívódni.
2018. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rairtad és nem irt vissza, akkor hagyd beken. De tenyleg
2018. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!