Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ez?

Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nem tudtam melyik témához írjam, ezért bocsánat. Szóval nézegettem facebookon az endurokat egy adok veszek csoportban, majd este egy üzenetet kaptam egy ismeretlentől egy motorral kapcsolatban:nem, mert már eladta. Ezt egy csoprtba írta, amit én csináltam, a csoprt neve pedig az én nevem, és háttérképet állítottam be. (???) előtte angolul írtam neki 3 sort, amikor én nem csak angolul nem tudok, de még a motor sem tetszett, amit árult. Szóval nem tudtam lefordítani, és nagyon gáznak éreztem és gyorsan ki is léptem a csoprtból. Szóval ez hogy lehetséges? Legalább jól leégetett a facebook... :(

2018. dec. 7. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak annyit értettem hogy nem tudsz angolul és nem akartál motort venni.
2018. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 igen, kb ennyi, és írtam egy angol üzenetet hogy motort akarok venni, egy csoportba... A többit nem írom le újra. :/
2018. dec. 7. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltörték a fészkedet. Mi olyan bonyolult ebben? Változtass jelszót.
2018. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 tényleg, tegnap egy ismeretlen eszközről bejelentkeztek... Köszi!
2018. dec. 7. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazan nincs mit..
2018. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!