Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Külföldön élő és dolgozó...

Külföldön élő és dolgozó magyarok, hová és hogyan mentetek ki, mit dolgoztok, hány évesek vagytok, kivel mentetek és miért?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne. Az is,ha valaki esetleg kint tanul vagy bármi.:)

2018. dec. 9. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Londonba vagyok, raktárban dolgozom. Pár éve jöttem ki az exemmel. Spórolunk odahaza kb1000- 2000 fontot, hogy ne legyen semmi gond, de igazából egy hét után mar dolgoztam. Voltak itt ismerőseink. 25f
2018. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Èn dolgoztam Nèmetországban ès Svèdországban főkènt a pènz miatt,de jeletős szerepe volt a kalandvágynak is, mert szeretek utazni világot látni, de ebből a fizuból nem lehet nyaralásra költen max a vegetálsz ès hát úgy voltam, hogy ha így kitudpk menni világot látni, akkor nem negatívum, hogy keresek 750e forintot havonta
2018. dec. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!