Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelentsen, hogy eddigi...

Mit jelentsen, hogy eddigi (25) éveim alatt kb 3 lányt láttam akivel el lehetett egyáltalán beszélgetni? Vmi baj lesz velem szerintem.

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2018. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem lesz, van.
2018. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, csak túl válogatós vagy.
2018. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon rossz helyeken keresgélsz, vagy nagyon érdekes/fura témakat dobsz be.
2018. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Mivel már mindenhonnan csak a szex és az erkölcstelenség folyik, a legtöbb mai gyermek már 12 éves korában elkezd szexelni amikor már a testi adottságaik meg vannak de agyilag sehol sincsenek, emiatt teljesen kiégnek, nem érdekli őket semmi, és így telnek az éveik, ilyen felnőttek lesznek.cigiznek, drogoznak mert azt suggalják a videóklippek a tv és minden egyéb, hogy az a menő ha van tetkód, piercinged, cigizel, drogozol, bárkivel bármivel bárhol lefekszel...

Talán emiatt van az, hogy nagyon kevés fiatal van akikkel tényleg mindenről ellehet beszélni...

2018. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást.
2018. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kb annyit lehet csacsogni, hogy megvan a diploma hű de jó, már van melóhely meg esetleg egy macska..

semmi gyerekkori izgalom vagy nyomor vagy bármi amit megtalálok az én múltamban is..

és még az a szép, hogy mondom ezt viszonylag kommunikatív emberként..

vmi bűzlik nekem

2018. dec. 9. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem jó veled beszélgetni....
2018. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!