Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyukám a felvilágosító...

Anyukám a felvilágosító "tanár"! (? )

Figyelt kérdés
A suliba anyukám jön majd felvágosító órát tartani, de én ezt nagyon nem akarom. Halál ciki lesz hogy a saját anyám beszél nekem meg az osztályomnak ezekről a dolgokról. Hogyan közöljem vele? De ő nem tud ezen változtatni maximum átmegyek másik suliba (nem) vagy ő mond fel és megy máshova dolgozni (szintén nem). Ötletek?

2018. dec. 9. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanez volt nalam is. Semmi ciki nem volt. Engem nem erdekelt a tema, a tobbieket se nagyon. Nem is figyeltunk.

Engem semmi bantas nem ert, mindig csak ezt kerdeztek, higy hogy szolitom anyamat a suliban,hat mkndom sehogy, nem jelentkezek.:DD

Meg aztan te se ugy kepzeld el, hogx akkor most el fogja magyarazni, pontosan, hogy mi, hogy, hova, mekkora. Az alap semat elmondja, ami semmi kellemetlen, aztan gondolom kerdesekre valaszol. De altalaban a szulesrol beszelnek tobbet.

2018. dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Ne menj aznap iskolába. Vagy beszéld meg anyukáddal és az osztályfőnököddel, hogy ez neked kellemetlen és kéretőzz el az óráról.
2018. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Csak tiniknek ciki minden. Gondolj erre. Mindenki mas leszarja. Nyilvan az osztalytarsaid gondolom baromi erett agyi felfogasatol tartasz. Hat ez a kamaszkor gyonyorusege, ez a helyzet pedig a sajat kereszted, amit majd 10 ev mulva rohogve meselsz a baratoknak majd hogy “de ciki volt”. Ne felj atelni elmenyeket amik korulotted forognak. Legalabb erzed hogy elsz.
2018. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne, ha aznap pont beteg lennél?
2018. dec. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!