Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vv Krisztián tényleg szerepel...

Vv Krisztián tényleg szerepel felnőttfilmben?

Figyelt kérdés
Szerintetek is egy undorító alak? Tényleg ő szerepel Gabo felnőttfilmjében?

2018. dec. 11. 01:38
 1/8 anonim válasza:
71%
Engem nagyon idegesít és az, ahogyan beszél a nőkkel egyszerűen undorító. Tényleg ő szerepelt.
2018. dec. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyvoltot olvasom. :) Szerintem inkább az a gáz, hogy egyesek csak ezért utálják, nem a nőgyűlölete miatt...
2018. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha láttad a filmet lehetetlenség nem felismerni :D

Anélkül is undorító alak.. Beképzelt, arrogáns a semmire, nulla önkritikával, de sebaj. Nagyot fog koppani.

2018. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg egy undorító alak , nagyon elhiszi magáról hogy ő a nagy valaki és beszélhet így a nőkkel . Egyébként ferdehajlamú lehet vagy csak a pénz miatt csinálhatta a filmet?
2018. dec. 12. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Tényleg ő az :D Szerintem teljesen egyértelmű, hogy homár, azért bánik úgy a nőkkel, mint egy darab sz.rral. Tipikus eset, így próbálja titkolni a vonzódását a saját neméhez. Meg szerintem Cintike beszámolóiból egyértelmű volt, hogy nem is tud bánni egy nővel az ágyban. A Vivivel való parittyázásból sem került fel videó, pedig láttuk, hogy az a k..va hogy kefélt a Radiccsal, ezzel meg semmi. Lehet, hogy nem is volt semmi.
2018. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Linket tudtok?
2018. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Somával szerepelt egy m***leg magazinban, ahol imitálták a d***gást, anno a Soma szériában említik is a Krisztiánt, hogy a legjobb barátjával hírbe hozták az ismerősök.


A meleg srác ezek után ált le Soma b***zinak titulálásával, szerintem Soma+Krisztián is b***zis kinézetű és valószínűnek tartom, hogy nem csak imitálás lehetett a fotózáson.


De erről a Gabós videóról nem hallottam. Ez is k***csögólős videó?

2019. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Te vagy az, Krisztián? :D vagy valamelyik haverod, akit nem zavar a lábszag? Persze, ezzel érveltek, hogy csak el van játszva az egész xD a videón nem úgy tűnik
2019. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!