Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha egy bunkó...

Mit lehet tenni, ha egy bunkó ember elkezd beszólni az embernek?

Figyelt kérdés
Engem sokszor megtalálnak a bunkók, és rám szállnak, még ha nem is tettem rosszat. Azok, akik azt élvezik, ha sértegetnek másokat. Gondolom, látják, hogy nagyon határozatlan vagyok. Határozottabbnak, keményebbnek kellene lennem, éreztetnem kéne, hogy nem zavar annyira a dolog?

2018. dec. 11. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja.
2018. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"Gondolom, látják, hogy nagyon határozatlan vagyok." Sajnos bizonyos viselkedések (tkp. fellépés) minden más emberi kvalitástól függetlenül kiprovokál bizonyos viselkedést a kevéssé intelligensekből/az ösztönlényekből. Aki azt mondja, hogy tükröt tartanak.

"Határozottabbnak, keményebbnek kellene lennem," Igen.

"éreztetnem kéne, hogy nem zavar annyira a dolog?" Igen vagy hogy éppen ellenkezőleg, te is tudsz bunkó lenni.

2018. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat kb, ugy mintha egy kisgyerek szolna be... legyinteni ;)

Nekem ha be is szolnak vissza kerdezek mi a gond, vagy egyszeruen szo nelkul lelepek de arc kifejezesem sejteti, hogy ennek felette allok! :D

2018. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan ne törődj velük.
2018. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En no vagyok,hatarozott,skkat sportolok,latszik,sokat adok magamra. Budapest belvarosaban igy is ernek beszolasok. Tegnap vmi dagadt igenytelen videki ko.csog szolt be,h milyen ronda vagyok. ( Sminkelem magam es ronda se vagyok,csak latszik,sokat koltok magamra. )

Ezek az emberek irigy tuskok. Ott allt mellette a csoro dagadt igenytelen noje. Altalaban a videki igenytelen dagadtak szoktak beszolni.


Latja,hogy o soha nem fog tudni ennyit kolteni magara.


Kerdezo,ilyen is van. Illetve,vmivrl kitundz a tomegbol. Gondolom nagyn helyes vagy ,ha nem a jol oltozottseged az oka. A jol kinezo embereknek szoktak beszolni. Aki tenyleg ronda,annak nem szoktak.


N

2018. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, jók a szellemi képességeim, fizikai adottságaim, de férfi vagyok. Egyébként sokszor az ilyen emberek rettentő buták, és ahogy "érvelnek", az annyira hülyeség, hogy nehéz mit mondani rájuk. Csak bele akarnak kötni mindenbe, nem érdekli őket az igazság.
2018. dec. 11. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak nézzél rá mosolyogj és csóváld a fejed.

Tovább mész elfelejted nem rágodsz rajta.

Ha eszedbe jut, akkor is csak mosolyogj, és sajnáld szegényt, hogy milyen buta!

2018. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 megközelítése lehetséges:

A, vagy csendesen, de határozottan megmondod neki, hogy így nem kezelhet (se mást, se senkit). A lényeg a csendes beszéden van. Ne vedd fel az ő stílusát, agresszivítását;

B, Hasonló bunkó módon válaszolni vissza, beszólni, amitől megintcsak egy cseppet észreveszi, hogy nem csak ő van a világon.

Dr. Cox-nak szuper beszólásai vannak:

https://www.youtube.com/watch?v=n29Y4T7dBL8

2018. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!