Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartjátok a piercinget...

Miért tartjátok a piercinget egy férfin taszítónak?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, de én személy szerint szeretem a piercingeket.
2018. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom vele, sőt valamelyik pc bizonyos férfiakat nagyon vonzová tud tenni. És ugyanígy igaz az ellenkezője is.
2018. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Kik tartjak annak? A nagyanyam pl. De ugy ennyi. Te kikre gondolsz? Es milyen piercing, péniszben, fülben, orrban?

A szemoldokben szajban nekem oke, orrban nem. Ez egyeni referencia. Most magyarazd meg miert nem szereted a brokkolit. Mert nem, ennyi. xD Nincs ra mas magyarazat. Valaki szemenek szep, valakinek nem.

2018. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez szubjektív dolog, nekem pl. nagyon nem tetszik és nem tartom férfiasnak. Másoknak meg igen.
2018. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ízlésekről felesleges vitatkozni, sok nőnek nem tetszik és kész. Sok másik nő viszont kimondottan szereti. Ez most olyan, mintha megkérdezném egy pasitól, akinek a barna hajú nők tetszenek, hogy a szőke nők miért nem tetszenek neki. Ez az ő ízlése.
2018. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert nőkön is (vissza)taszítónak tartom. A nyambikvaráknál és a kuduveóknál nem.
2018. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindkét nemen taszítónak tartom. Egyszerűen azért, mert szeretek intim lenni a párommal, és eddig akármilyen piercingje volt bármelyik exemnek, valamiben akadályozott.
2018. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy, aki megkérdezted pár napja, hogy a hölgyek szerint....?

Nos, igen, sokan nem szeretik. Miért? Mert testidegen, más neveltetésük van, más a külső ideáljuk, más mikro- vagy szubkultúrájuk van, mint másnak. Viszont vannak, akiknek bejön. Sőt!

Persze akadnak olyanok is, akiket se nem vonz, se nem taszít. Találkoztam már mind a három csoport képviselőivel. Egyikre se mondanám, hogy jobb, mint a másik, mert nagy réteget fednek le (külsőleg, belsőleg, inteligenciában, emócionálisan...stb.).

Vannak bizonyos testékszerek, amik nemi tájékon vannak, azokra is más vonatkozik. Akad olyan, aki nem szereti a testékszereket, de ahhoz vonzódik, míg olyan is, aki szereti, de az már sok neki nagyon.

Aki taszítónak tartja, annak is kismilló oka lehet rá. A rossz emlék, a vallás, a család, a norma amit megszokott, és a többi. Lehet apró dolog, lehet nagy dolog. Akinek tetszik, az csináltat, az hordja. Akinek nem tetszik, az nem csináltat és nem hordja. Ha egy ilyen dolog miatt nem jön össze egy pár, akkor ott nem csak ez lenne a baj, hanem nagyon sok más is egy kapcsolatban.

2018. dec. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!