Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amit megbántál...

Van olyan dolog amit megbántál hogy nem tettél meg?

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 17:04
 1/5 Drazicc ***** válasza:
100%
olyan több van amit megbántam hogy megtette. nem kellett volna LSD-znem...
2018. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Bánom, hogy nem tanultam eleget érettségire.
2018. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%

Ez nehéz kérdés, mert sok mindent megtehettem volna, amit a félelmeim miatt nem tettem, viszont a múlt miatt bűntudatot érezni és e bűntudattal a belsődben létrehozni a cselekvést a jelenben egy őrültség. Tehát nem bánok semmit, hanem hálát érzek, hogy tanulhatok a hibáimból, és e hibákból tanulva a jelenben máshogy cselekedhetek. Ha bánod, ami történt, az egy ellenállást hoz létre benned azzal szemben, ami van, és szenvedni fogsz.

A történteket nem bánni, hanem elfogadni kell. Mást úgyse tehetsz. Nem változtathatod meg azt, ami megtörtént, így a negatív érzés, ami benned keletkezik a múlttal kapcsolatban, teljesen felesleges. Nem kell táplálnod. Sőt, jobban is teszed, ha nem táplálod, mert megmérgez.

2018. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen: nem a megfelelő időben váltottam munkahelyet; nem a megfelelőbb munkahelyet választottam egszer, amikor egyszerre 2 állásajánlat is befutott 1×; folyamatosan elmarom az embereket magam mellől, akik kedvelnének.
2018. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jól kötöttem meg a kötelet.
2018. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!