Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit csinálsz szilveszterkor...

Te mit csinálsz szilveszterkor? Egyedül legyek, vagy inkább ne, mert még jobban bedepizek?

Figyelt kérdés
Nem igazán érdekelt soha a szilveszter,de most az utolsó 2 évben inkább ki se mentem a lakásból a városba.De rossz volt,mert minden zaj,tűzijáték,stb. behallatszik hozzám,nem tudtam nem arra gondolni hogy mindenki milyen jól szórakozik,miközben én egyedül gubbasztok.Semmi kedvem bulikba menni,kinőttem már ebből,talán ide a városba kimennék,mert lesz kinti szilveszter is tartva.Egy barátnőm van,ő dolgozik,meg van még egy csaj,akit esetleg rá tudnék erre beszélni,csak ő sincs mostanában túl jó hangulatban,lehet csak lehúznánk egymást lelkileg.Maradjak inkább egyedül itthon,igyak meg 1-2 üveg bort,aztán fekvés,vagy menjek ki egyedül a városba ? Egyedül lődörögjek szilveszterkor ? Vagy ha itthon maradok,mit találjak ki magamnak ? Kicsit rosszul érint így is úgy is,mert exem nagyon jól fogja érezni magát az új nőjével nagy baráti társaságban,nekem ez miatt ugrott a társaság is,mert közös volt,így maradtam egyedül.
2018. dec. 13. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Régen vágytam volna rá, mindent megtettem volna, de fiatalságom úgy múlt el, hogy ezt az ünnepet (is) magányosan töltöttem.

Lefekszek rendes időben és próbálok majd aludni.

2018. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat egyedul nem sok mindent tudsz kezdeni sajnos. En itthon leszek az biztos.
2018. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd megnézek egy jó filmet (addigra keresek valamit), vagy teázok egy jót az ablakban (ahogy szoktam mindig), vagy ha hangzavar lesz lehet zenét is hallgatok, igyekszem nem szétgondolkodni magam...
2018. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
haverokkal kockulás
2018. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mindig sorozatot nézek otthon. 2012-óta ez a szokásom minden évben. Bazz, most jut eszembe, hogy addigra találnom kéne egy sorozatot :)
2018. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja,elfelejtettem írni,van egy kutyám is.Most már 9 éves.Ki tudja mennyit lehetünk még együtt,az idő gyorsan megy,munka mellett mostanában nem sok időm volt rá.Arra gondoltam még,hogy lehet ezt a 31.-ét neki kellene szentelnem olyan szempontból,hogy délután egy jó nagyot sétálnék vele,visszafelé vennék egy üveg bort,itt feküdne mellettem az ágyon fáradtan,én meg addig neteznék,meg átgondolnám mit is akarok pontosan az életben,milyen változtatásokra lenne szükségem.Aztán mindenki bulizzon csak,legalább nem leszek másnapos elsején,és elmennék lencsefőzeléket enni,mert itt elsején osztogatják.Annak sincs értelme hogy kimegyek a hidegbe a városba,és nem érzem jól magam,mert nem olyannal vagyok,vagy olyanokkal,akikkel szeretnék.
2018. dec. 13. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá magasról. Minden nap egy új év kezdete, csak nézőpont kérdése. Erősen kétlem, hogy a szilveszteri bulizók 100%-a valóban jól érzi magát, egyszerűen csak megszokták, hogy ilyenkor kötelező úgy csinálni, mintha bármi ünnepelni való lenne azon, hogy eltelt egy év. Szerintem a többség inkább azt ünnepli, hogy kivételesen szankciók nélkül lehet részegen üvöltözni és tűzijátékozni az utcán. Semmi értelme az egésznek.
2018. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tanulni fogok mert már rögtön 3.an Analízis vizsgával indítom az évek :) nagyon szuper lesz már alig várom...


Amúgy nekem kb minden ilyen ünnep ugyan olyan nap mint a többi. Ha meg “ünnepelni akarok” barátitársasággal az ilyen napok a legrosszabbak mert minden tele van. :)

2018. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Tüntetni fogunk! Lehet lőni petárdával, és betározunk jövő évre minden tüntetéshez cuccot!
2018. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes amit a hatos válaszodban írtál! Legyél a kutyáddal, délután nagy séta, este meg ellesztek otthon a melegben, néhány vígjáték, egy-két üveg bor társaságában. Az év utolsó napja ugyanolyan nap mint a többi, nem kell túlspilázni. Lesz egy nyugodt, kellemes szilvesztered a kutyáddal együtt, és nem fogsz jobban bedepizni, ne aggódj! :)
2018. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!