Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem nem érdekel ez a...

Csak engem nem érdekel ez a "bulizás őrület szilveszterkor"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval engem annyira hidegen hagy ez az egész.. Sok fiatal meg azért sír, hogy jajj, nem tudok kivel bulizni, nem tudok kikkel inni egész éjjel, jaj elfogyott a kedvenc mustárom, egyedül leszek..


Miért nem lehet otthon maradni?


Ti mit gondoltok?


19F


2017. dec. 29. 23:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Engem sem érdekel. Valahogy tökre hidegen hagy, hogy a városban lófráljak a sok részeg között, vagy akár egy házibuliban.
2017. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%

Kovezz meg, de evente 3x szoktam bulizni. A legjobb baratom szulinapjan, anyukamen es Szilveszterkor. Valahogy ez tradicio. Nem iszom le magam, de ilyenkor tancolhatok mulatosra, ehetek amennyit akarok stb.

18/l

Ja, es ez az evem nagyon nehez volt, mert elvesztettem egy kozeli hozzatartozomat, meg kell emlekeznem rola. Miert gyaszoljak, ha szeretett elni es mindig azt mondta, hogy elvezzem az eletet?

2017. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Az én baráti társaságom egy része nem Budapesten lakik, így viszonylag ritkán tudunk mindannyian összejönni. A Szilveszter például egy tökéletes alkalom lesz erre.

Régen én se igazán voltam bulizós, de mióta több embert megismertem és két baráti társaságom lett (egy a suliban, egy meg programszervezésre), sokkal inkább érdekel, mivel jó társasággal jól lehet bulizni. Nem kell aggódnom a sok részeg ember miatt, mert itt mindenki normális és tud mértéket tartani. Nagyon jó érzés lányként, ha biztonságban érezhetem magam egy bulin. :)

18/L

2017. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem lennének a múltból maradandó bulizós haverjaim, társaságom soha a büdös életbe nem mennék el.


Soha nem éreztem magam jól szilveszterkor ha buliban voltam. Házibulikba ok, de amúgy semmi ilyesmi....

2017. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

17 vagyok még sose voltam buliban, idén szilveszterkor lesz az első házibulim a barátaimnál.

Ez nem a piálásról fog szólni, mert utálom az alkoholt, még a szagától is undorodom. :D


"Miért nem lehet otthon maradni?"

Mondjuk mert kb. Egész évben sehova nem megyek, az életem abból áll hogy elmegyek suliba meg haza jövövök hétvégén meg pihenek.

Azt hiszem néha nekem is jár egy kis szórakozás :D

2017. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Én kétszer voltam életemben szilveszterkor bulizni, az egyik szar volt simán, a másik egy házibuli volt egy uszodában, aminek rendőrségi ügy lett a vége mert verekedés és lopási ügy volt, illetve kishíján megfulladt valaki (a verekedés kapcsán), kórházba kellett szállítani. Emlékszem, én csak aludni akartam már otthon, de nem engedtek haza minket, mind a 25-ünket meghallgatták egyenként. Maradjatok otthon a pcsába, nem éri meg!!! :DD
2017. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
Engem inkabb lehangol ez a szilveszteresdi, atalszom es kesz a kest lenyomnam a torkan aki boldog uj evet kivan mert egyre tovabb annal boldogtalanabb
2017. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%
Én kb. 25-26 éves koromig jártam szilveszteri bulikba. Azóta talán egyszer voltam. Sőt, mivel 2 éve leszoktam a piáról, a legutolsó két szilveszterkor még alkoholt sem ittam és most sem fogok. Nem azért, mert nem szeretem, hanem mert egy olyan betegségem van, ami mellett nem szabad alkoholt fogyasztanom. Egyébként is, huszonévesen eleget ittam meg buliztam :) Mindenesetre jól elleszek így is, átmegyek tesómékhoz, hülyülünk, zenét hallgatunk, filmezünk stb. Nem hiányzik már a bulizás... 37/f
2017. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
Volt bulizós korszakom, most inkább pihenni szeretnék, bár lehet, hogy erre az is rájátszik, hogy az utóbbi években nem sok alkalmam volt pihenni, mert mindig volt mit csinálni, sokszor dolgoztam is két ünnep között, most élvezem, hogy végre tudtam szabadságon lenni és nem csörög a vekker 5-kor, elég, ha 10-kor felkelek, és éjjel sem kell nézni az órát, ha még megnézek egy filmet, vagy hallgatok még zenét, és éjfél után kerülök csak ágyba. Nem tart sokáig, addig kihasználom a lehetőséget. :-) Abban bízom, hogy a következő évem nyugisabb lesz. Ennek érdekében mindent megtettem, aztán meglátjuk, hogy sikerül.
2017. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
Csak azok vannak erre rákattanva, akiknek nincs saját személyiségük, önállö gondolataik, azt teszik, amit elvárnak tőlük. Örülj neki, ha nem ilyen agyatlan zombi vagy.
2017. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!