Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennetek, ha egy jo...

Mit tennetek, ha egy jo baratotok el akarna menni egy tehetsegkutatoba, de nem jo abban, amit csinal, pl semmi hangja nincs?

Figyelt kérdés

Egy baratotok mondjuk nagyon sokat enekel, nektek is enekelt mar, es ti azt mondtatok neki, hogy nem rossz, de azert nem dicsertetek.

Fejebe veszi, hogx valamilyen tehetsegkutatoba akar indulni, viszont mivel nincs hangja, igy csak leegetne magat.

Ha azt mondanatok neki, hogy ne menjen, lehet megharagudna ratok, vagy megbantanatok ot.

Mit tennetek?


2018. dec. 14. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a családja és más barátok mit csinálnak. Ha ők támogatnák, én inkább csendben maradnék, mert ha én lennék az egyetlen ellenző, akkor csak magam ellen fordítanám.

Ha csak rajtam múlik, akkor én elmondanám neki. Azért vagyok a barátja, hogy őszinte legyek vele és megpróbáljam megóvni a sérüléstől. Elmondanám neki, hogy a hangja nem megfelelő, vegyétek fel, hallgassa vissza, akár párhuzamosan játszva az eredetivel. Hátha feltűnik neki a különbség.

2018. dec. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd őt el. Ha mondod neki, hogy ne menjen, akkor később te leszel a bűnös, hogy kettétörted az álmait. Nem érdemes, hadd szívja meg ő.
2018. dec. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő tudja, ha akar menni fog úgy is. Se le, se rá nem beszėlnėm.
2018. dec. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hadd menjen, ha nem jó, úgysem jut tovább. Legfeljebb bekerül a vicces válogatásba.
2018. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszul énekelt volna (mivel a barátom) megmondtam volna neki, hogy rossz. Nem tudom miért kell hazudni az embereknek.
2018. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van valami abban amit a 2-es ír, ha nem teszi próbára a sikerét mert te lebeszélted, akkor meg simán rád foghatja hogy miattad nem futott be soha. Szóval szerintem hagyd rá, befürdik, letörik egy kicsit az egója, de legalább nem téged hibáztat majd érte. Ha annyira nem borzalmas, szimplán csak nem jó, akkor még csak vicces összeállításba se kerül be.
2018. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!