Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is rosszul van, amikor...

Más is rosszul van, amikor ezzel kérkednek az emberek?

Figyelt kérdés

1. Ő nem néz Tv-t.

2. Ő angolul, eredeti szinkronnal nézi a filmet.

3. Ő nem néz Való világot.

4. Ő nem használja a Facebookot vagy ha van is, nem posztol.


2018. dec. 16. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ebből három igaz rám. Nem kérkedés, de ha szóba kerül a téma, akkor el kell mondani. Ha valaki ok nélkül hangoztatja ezeket, az lehet irritáló.
2018. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
nem kérkedek csak közlöm, hogy kb nem vagyok képben a face-tv vonalon
2018. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem tartom irritálónak, hogy az emberek különbözőek. Képes vagyok elviselni. Megtanultam.
2018. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Tudom, hogy egyesek számára ez hihetetlen, de van saját élete sok-sok embernek,

amibe nem tartozik bele sem a Való Világ sem a Facebook!


Bocs, de én is pont ilyen vagyok.

2018. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Vree ***** válasza:
91%

Van egy sanda gyanúm, hogy ha valaki be akar jelölni és azt mondom, hogy nem használom az FB-t az kérd.nek “kérkedés”...

Tessék elvilesni, hogy valaki máshogy él mint te, és nem alapértelmezettnek venni, hogy ilyen marhaságokkal töltse az idejét, mi a fxért kellene nekem valóvilágot néznem csak hogy neked megfeleljek?

2018. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ő nem néz Tv-t.


Biztos más képernyőn nézi, pl. Tab.


Ő angolul, eredeti szinkronnal nézi a filmet.


Sokkal jobb a magyar szinkron.


Ő nem néz Való világot.

Nagyon helyes, ne nézze! Föleg, ha tizenéves.


Ő nem használja a Facebookot vagy ha van is, nem posztol.

Nem baj, de egy ismert személy, akinek követői vannak kénytelen posztolni, mert kiváncsiak rá. Nem xarhatja le a rajongókat.

2018. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Én attól vagyok rosszul, hogyha egy kijelentésemet, mint tényt rögtön kérkedésnek tartanak.
2018. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1:néha nézek hiradót meg focit.


2: elalszok ha külföldi nyelven szól valami kivéve ha zene mert még magyarul sem értem a zenét, a dallam a lényeg nálam


3: ez igaz rám, de inkább szégyellem, nem vagyok posztmodern.


4: igaz rám , régen kamu néven éltettem a menekülteket, szeretem idegesíteni az embereket és kizökkenteni a komfortzonájukból. :)

De nem kérkedek ezzel, szégyellem inkább. :)

2018. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Ebből az első három rám is igaz.

Lehet kérkedés, de ezek hasznos, építő dolgok.

1.) Aki nem néz TVt, azt egyrészt nehezebben manipulálják, másrészt olyan filmeket/műsorokat néz amilyeneket szeretne, nem határolja be a tévés kínálat. Vagy akár még valami hasznos, építő dolgot is csinálhat a TV helyett.

2.) Egy angol nyelvű filmet akkor tudsz tökéletesen megérteni, ha eredeti nyelven nézed. Egyrészt akkor hallod a színészek eredeti hangját, hogy hogyan játszanak a hangjukkal, ez is a színészet része, amit egy szinkronszínész nem biztos hogy vissza tud adni. Illetve a szöveg is sokszor más eredeti nyelven mint magyarul, ami nem a fordítók hibája, de nem lehet egy szöveget teljes egészében lefordítani angolról magyarra úgy hogy minden árnyalat egyezzen, nem beszélve a nyelvi humorról, ami mondjuk egy Agymenőkben vagy Jóbarátokban van. Meg hát fejleszti is az angoltudásod.

3.) Való világot nézni ciki, már 5 éve is az volt, ahogy Mónika showt is.

4.) Facebook is nagyon el tudja vinni az idôd, de ami sokkal rosszabb (és erről kutatások is vannak) könnyem depresszióba tudja lökni az ember, mert a Facebookon mindenki tökéletesen boldognak tűnik, és úgy látszik mintha mindenkinek tökéletes élete lenne.

2018. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha kérkednek igen.

De én nézek TV-t, szeretem eredeti nyelven hallgatni a filmeket, de feliratozva, a valóvilág szerencsére nem jön be az antennás TV-vel, de amúgy is sak az Alekoszos széria volt jó, azóta hulladék. Fb-m van, használom, de semmit nem írok ki.

2018. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!