Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, hogy ettől rosszul érzem...

Gáz, hogy ettől rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Van a sulinkban 2 srác, és a barátnőmmel együtt járunk velük tornára (vagyis ugyan arra a tornára) de eddig nem beszéltünk velük meg semmi, és mostanában helyességből elosztottuk őket, h enyém az egyik, övé a másik, meg viccelődtünk velük, meg hülye becenevet is kaptak, és 2 napja a barátnőm ráírt messengeren az ,,enyémre", és tök jól elvannak, barátnőm mindig elküldi, amiket beszélnek, és tök olyan, mintha a srác kicsit flörtölne a barátnőmmel. És úgy volt, hogy én majd nyáron, mikor nwm találkozhatok már vele a suliban, akkor ráírok, de félek, hogy akkor már csak második lehetnék, és lerázna a srác a barátnőm miatt, vagy nem tudom, és nincs sok önbizalmam, hogy utána a suliban égjek a helyzet miatt. Bocsi, ha nem tudtam jól megfogalmazni.

2018. jún. 17. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Talan rosszul "osztottátok el" őket.
2018. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyaltalan, hogyan lehet embereket, "elosztani" egymas között? Igazából, ez a gaz.
2018. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elosztani csak hülyéskedtünk, igazából nekem bejött ő, a barátnőmnek meg a másik...nem szó szerinti elosztás...
2018. jún. 17. 21:11
 4/5 cinderella1201 válasza:
Szegény :l Hát meg tudom érteni, hogy rosszul esett, ha tényleg tetszik a fiú és rá akartál írni. A barátnődtől meg ez elég aljas húzás volt, elsősorban vele kéne ezt megbeszéld. Az esetleg nem lehet, hogy azért írt rá mert te halogattad és úgy volt vele, hogy akkor majd segít neked, nem értetted félre?
2018. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, lehetéges, igazából már nem is annyira lényeg...köszönöm
2018. jún. 19. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!