Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg?

Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Elég furcsa kéréssel állok hozzátok. Nagyon nagyon szeretnék megtalálni egy volt óvodatársamat. 2003-2006ig jártunk egy óvodába Pesten és legjobb barátom volt. Évekkel ezelőtt is próbáltam megkeresni akkor se sikerült, és most se. Próbáltam a volt ovistarsaimon keresztül, akikkel utána egy suliba jártam de senkinél sem tálaltam facebookon, egyedül a keresztnevét tudom, plusz hogy hogy néz ki, meg ügye csoportkép is van. Az ovi oldala nyilván azóta frissült, nem tálalok rajta semmit. Tudnátok nekem ebben kérlek szépen titeket segíteni hogy hogy tálalhatók meg így valakit?:(

##ovoda ##nemkellparasztkodniköszi
2018. dec. 18. 20:57
 1/7 anonim válasza:

Ha van lehetőséged, menj el az oviba, és kérdezd meg,a nevére biztosan emlkészenek!

A név alapján már mennj fog!

2018. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy mamám már próbálkozott hogy elkéri a névsort de ez több mint 10 éve jártam oda és sajnos nem lehetséges:( de nem szeretném feladni, 1-2 információt tudok még a fiúról és ennyi..
2018. dec. 18. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:

egy régebbi óvónő sincs, aki esetleg emlékezhet a nevére?

Miért szeretnéd ennyire megtalálni?

Már saját baráti köre van, meg semmit se tudsz életéről. Lehet ő nem is úgy fogadná ezt, mint ahogy te akarod

2018. dec. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3/3 azért mert a legjobb barátom volt?!:D nem fogom leírni az okat annak hogy miért keresem, elmondtam hogy nem ez az első hogy keresem. Mert te aztán nagyon tudod hogy az ember hogy reagál ilyenkor, nem? Tudod, néha szokták mondani, ha csendnél nem tudsz jobbat mondani akkor meg se szólalj! Ugyan is segítséget kértem! Tovább is lehet haladni szerintem:)
2018. dec. 23. 00:21
 5/7 anonim ***** válasza:
ezt a véleményed intelligensebben is meg lehetett volna fogalmazni. az igaz barátságok meg nem óvodában köttetnek.
2018. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5/5 hülye kérdésre hülye válasz:) na boldog karácsonyt.
2018. dec. 24. 02:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Más óvoda társakat nem tudsz megkérdezni?
2018. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!