Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Este 6-7 körül azt hiszem nem...

Este 6-7 körül azt hiszem nem lehet hívni senkit, mert olyankor mindenki a híradót nézi. Ez normális?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban mindig néztem a híradót kb ilyen 10-20 éves korom között. Mindig érdekelt kis koromtól kezdve a politika, a hírek. TV2, RTL főleg, vagy Hír TV. Mióta eljöttem egyetemre, azóta szinte egyáltalán nem nézek TV-t, de semmikor sem. Mégis este 6-7 felé a mai napig az él bennem, hogy nem szabad zavarni az embereket, nem szabad keresni senkit mondjuk telefonon sem, mert ilyenkor biztos mindenki híradót néz. Mit tegyek?


24/F


2018. dec. 19. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívogasd a tudakozót, ők bármikor felveszik. Vagy hívj gyakran ebben az időszakban olyat akiről tudod, hogy nem néz híradót és nem zavarja ha felhívják. Majd átállsz rá egy idő után és ”kimegy” belőled ez a gátlás.
2018. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de megy a Híradó...
2018. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj túl rajta. :D
2018. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Regen mikor nem volt ennyire elterjedve az internet akkor valoban igy volt ahogy irod. Most mar max az idosebb korosztaly nez hiradot a tv ben mindennap ugyanakkor.
2018. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is van egy ilyen este 6-7 után nem illik felhívni, munka után nem illik felhívni érzés.


Ettől függetlenül egyetemen megszoktam, hogy akár hajnalban is felhívunk embereket meg éjszaka is megy az élet, tanulás.


Idegeneket én sem hívok fel este, de sok olyan ember is van, család, barátok, munkatársak akiket simán megcsörgetek és beszélünk.


Na meg úgy vagyok, hogy ha valaki nem akarja felvenni akkor ott van a némítás funkció és majd visszahív.

2018. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bennem ugyanez van a fél 12 és fél 2 közti telefonálgatással, nem tudom, ki mikor ebédel, de nem szeretek ilyenkor zavarni és engem se hívjon délbe senki mert annak tökön rúgás a vége...
2018. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam mondjuk 12-13 között van az ebédszünet, addig fel nem veszem senkinek míg nem kajáltam be.
2018. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha mobiltelefonról van szó,márpedig gondolom igen,akkor ha kicsöng a telefon,akkor nyilván a hívott fogad hívásokat,különben lehalkítaná,vagy kikapcsolná a készülékét.

Mondjuk este 9 után mondjuk reggel 7-ig tényleg nem kellene hívni senkit,függetlenül attól,hogy kicsönghet.

Tehát szerintem nem normális.

2018. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fordítva vagy bekötve.

Nem másokat nem illik ilyenkor felhívni, TE nem szívesen telefonálsz ilyenkor. Indoknak meg mellétetted a híradót.

Mobiltelefonok vannak, ma már a legtöbben álmukban sem kapcsolják ki, nehogy valaki ne tudja felhívni őket.

A telefon amúgy pont olyan, mint a tévé. Ha nem akarod, akkor nem veszed föl és nem beszélsz bele - ahogyan a tévét sem kell nézni csak ha akarod.

2018. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!