Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális, ha hajmosás...

Az normális, ha hajmosás közben igyekszem az orrom kidugni a vízsugár alól? Mert nagyon rossz érzés, ha csak egy rövid ideig is a víz alatt van. Úgy érzem olyankor, hogy nem -bírom levegő nélkül (pedig tudom, hogy nem fulladnék meg).

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 00:28
 1/8 A kérdező kommentje:
(a mínuszjel elütés)
2017. febr. 17. 00:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze!
2017. febr. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de hogy mosol hajat, hogy az orrod víz alá kerülhet? Ilyen velem még sosem fordult elö! (Nem kötözködés, tényleg nem tudom elképzelni)
2017. febr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Beállok a vízsugár alá, és ahogy öblítem a hajam a homlokomnáld, előfordul, hogy az orrom is a víz alá kerül. Tehát először a hajam hátsó részét éri a víz, majd kicsit hátrébb lépek, hogy elöl is érje.

De lehet, hogy ezek szerint rossz a módszerem.

2017. febr. 17. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elöre hajtod a fejed, akkor nem kerül az orrodhoz víz.
2017. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és háttal állj a vízsugárnak.
2017. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
XDDD Bocsi,de ezt nagyon aranyosan írtad le.Am,hajtsd le a fejed fürdés közben.
2017. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:)

Azzal kezdem, hogy lehajtom a fejem, de úgy érzem, hogy az elöl lévő tincseimet így nem tudom teljesen leöblíteni, ezért egy idő után felemelem a fejem. Ilyenkor sokszor a kezembe veszem a zuhanyfejet, mert úgy ki tudom kerülni az orrom.

2017. febr. 17. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!