Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit néznek az emberek a...

Mit néznek az emberek a facebook-on?

Figyelt kérdés

Nem fb ellenes a kérdés, én is fenn vagyok az oldalon. Nem szoktam lesni mások telefonját, ott a sajátom, de mikor nagy a tömeg és nem tudok mozdulni, a fejemben van mindenki képernyője. És kortól, nemtől függetlenül szinte mindenki a facebook-ot pörgeti.


Már kezdem azt hinni, nekem van ilyen baromi unalmas baráti/családi köröm, hogy nem érdekel, miket posztolnak.

Van az oldalon valami izgi, amiről nem tudok?


2018. dec. 20. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát az enyémen -számomra- sok érdekes dolog van, ami miatt nézegetem. Mémek (vicces képek),receptek, főzős videók, akciók, hírek, kedvenc játékaimról, könyveimről bejegyzések.


21L

2018. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook-on sok minden van és lesz is, amiről nem tudsz. :)
2018. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Áhh... Nem tudtam, hogy ott vannak ilyenek. Pont ugyanezeket nézem instán. Néztem is, hogy tiniket leköt, hogy kinek született gyereke? 🤣
2018. dec. 20. 10:02
 4/9 anonim ***** válasza:

A Facebook gyakorlatilag egy jól beállítható hírolvasó. Egyáltalán nem újdonság, a személyre szabható hírolvasók mindig is az internet részei voltak.


Nálam érdeklődési körömnek megfelelő hírek vannak. Autósportok, túrázással, utazással kapcsolatos hírek, haditechnika, vasúttal, villamosokkal, repüléstechnikával kapcsolatos hírek.

2018. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Élő liveokat pl amit köztévé nem közvetít.
2018. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kinyílt a világ előttem. Köszönöm a felvilágosítást. 😊
2018. dec. 20. 10:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Híreket,érdekes cikkeket olvasok ott.Meg a chat miatt.Mert jobb mint telefonàlni.Az nem kerül semmibe.
2018. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Facebook on én csak egy csoportot szoktam nézni (Ateisták a neve), más különösebben nem érdekel onnan.
2018. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Recepteket, ruhákat, híreket, hogyan legyek jó nő oldal, marketplace-en veszek könyvet.
2018. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!