Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idegesítő kolléga?

Idegesítő kolléga?

Figyelt kérdés
Minden nap írkál a messengeremre a tőlem 6-7 évvel fiatalabb kis srác kollégám. Baromira kezd kiakasztani a dolog. A szitu azért kényes mert ő vitte be a jelentkezésem a jelenlegi munkahelyemre. Tiltani nem szetetném. Tippek?
2018. dec. 21. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole hogy talan otthol nincs jobb elfoglaltsaga csak az hogy neked irjon? Es mond meg neki hogy neked sok dolgod van altalaban es nem ersz ra ilyenekre. Esetleg csetrol tilsd le es akkor nem latja ha fent vagy, vagy egyszeruen ne nyisd meg az uzit es ne nezd meg ne irj neki. Ha van esze akkor veszi a lapot es lekoccol. Ha van pasid akkor a kissracnak mondhatod azt is hogy a pasid nem szereti hogy irogat neked
2018. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne nézd meg neki azonnal amit ír neked, ne azonnal válaszolj neki, 1 nap múlva válaszolj neki csak aztán 2 nap múlva, be lehet állítani azt is hogy ne lássa hogy fent vagy, állítsd be, ne nagyon válaszolgass neki, vagy mond el neki őszintén hogy nincs időd vele beszélgetni.
2018. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Négy hónapja minden nap írkál. Ki lehet kapcsolni a messengeren hogy ő ne lásson?
2018. dec. 21. 11:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek jó ötletek. Idáig azért irkáltam vissza hogy ne tűnjek bunkónak de már kezd elég lenni a kisgyerekből. Megnézem a chat beállításokat..
2018. dec. 21. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen kilehet de ha hosszan ramesz az o beszelgetesere akkor is lehet egy olyan opcio ha jol tudom hogy xy nemitasa stb. Nem bunkosag, ha egyszeruen nem veszi a lapot akkor valahogy le kell razni ha kerdezi miert nem irsz megmondod hogy van jobb dolgod is, majd szep lassan eszreveszi magat. 1-es voltam :)
2018. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kioffoltam a leveleit az engedélykérésekhez.
2018. dec. 21. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!