Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha lejárati dátum 05/17 a...

Ha lejárati dátum 05/17 a bankkártyámon, akkor még az áprilisi bérem fel tudom venni róla?

Figyelt kérdés

Erste kártyám helyett nem küldtek automatikusan új bankkártyát.

Nos nem vagyok vele tisztában,hogy ezt igényelnem kellene,vagy kapok-e újat a banktól postán?

És ha nem kapok,akkor még használhatom készpénz felvételre mondjuk május 4.-én?



2017. ápr. 27. 15:45
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Május végéig használhatod a kártyát. Általában automatikusan küld a bank újat, de legfeljebb pár forintot vesztesz, ha felhívod őket (vagy ha a bankod oldalán van chat, ott ingyen megkérdezheted).
2017. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Nekem több mint fél évvel a lejárat előtt küldte az újat az Erstebank, automatikusan.


Sima levélben, feladó nélkül. Nem sokon múlt, hogy nem dobtam ki a szemétbe.

A korai küldést gyártói ütemezéssel indokolták.

A „nemes egyszerűséget” pedig azzal, hogy minél kevésbé legyen figyelemfelkeltő a tartalma a postai alkalmazottak számára. Az, hogy a címzettnek is az; ráadásul semmilyen előzetes értesítést nem kaptam (pl. netbankon), és jó fél évvel korábban ki számít rá, arra nem volt különösebb érvük. Csak kérdésük: végülis megkaptam, nem? Végülis, igen.


Lehet, hogy kéretlen reklámként „selejtezted”.

2017. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
A lejárati hónap első munkanapján gyártják le az új kártyát és utána postázzák. Aki fel évvel előbb kapta, annál valószínűleg kártyatípust váltott a bank vagy egyéb ok miatt kapta meg olyan hamar.
2017. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tehát akkor még májusban használható a kártya készpénz felvételre?

Csak azért kérdeztem ezt meg,mert már egy bizonyos oldalon nem tudtam vele fizetni.

2017. ápr. 28. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Használható májusban. Interneten akartál vásárolni vele? Dombornyomott kártya?
2017. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem dombornyomott. Maestro kartya,de amikor vasarolni szerettem volna vele Ali.......-en akkor mar nem engedte.

Azzal az indokkal,hogy lejart. De akkor meg gondolom jovo honapban johet az uj kartya?!

Koszi a valaszokat!

2017. ápr. 29. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!