Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb dolog...

Mi volt a legrosszabb dolog amit életedben elkövettél?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Nemet mondtam 3 lánynak is.
2018. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Megszülettem. De komolyan.

Egyébként az hogy olyan vagyok amilyen, lehet nem én tehetek róla, de nem tudom ennél jobb szóval leírni.

2018. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon nehéz lenne egyetlen dolgot kiemelni!
2018. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha már így benne vagyunk akkor mesélj, mi meghallgatunk 3-as.. Legalábbis engem érdekel.
2018. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Hogy tönkre tettem valakit.
2018. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
A legrosszabb tőlem az hogy jelenleg is eltartanak. Amit felnőtt emberként szégyellek. Viszont volt egy nagyon buta döntésem, aminek a levét a mai napig iszom. És sajnos még évekig el fogja vinni a keresetem nagy részét. Ki vagyok szolgáltatva a rokonok jóindulatának. Csak nekik köszönhetően nem vagyok az utcán. Ha egyszer kikászálódok ebből, akkor kamatosan fizetem vissza.
2018. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Megszülettem, elindítottam az èletemet egy lejtmenetben, ami nem tudom, hogy mikor fog megállni.
2018. dec. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Amellett, hogy a viselkedésem közrejátszott a Nagymamám halálában, miattam még egyedül is volt, mikor meghalt. Pedig nagyon félt és a lányát szólongatta, aki inkább rám vigyázott, mert nem mertem egyedül maradni.

Ez volt az én ,,hálám" az én drága Nagymamámnak, hogy felnevelt. Soha nem bocsátom meg magamnak.

2018. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3%
Megöltem valakit
2018. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Sok van.

Az öröklött mentális gondok, anyám bánásmódja velem kisbabakoromban (elvileg beteg voltam és akkor pánikból meg is ütött pl), ezek miatt fura voltam, kirekesztettek, aztán foghiányos is lettem elől, tinikorban, még jobban kirekesztettek.


A furaságom, a szeretetet nehezen adó és kapó, felfogó, elfogadó énem miatt biztos bántó voltam/vagyok olykor.

A mentális defektusaim miatt gyerekkorombnn hosszú évekig nem fogtam fel Nagyszüleim szeretetét (akik neveltek), aztán Nagymamám haláláig (mert sajnos csak ő nevelt 16 éves korom óta) viszont én nem tudtam megfelelően kimutatni a szeretetem. Emiatt általában akaratlanul, néha akarattal sokszor bántottam Őt.


----

Fentiek javultak, de nem tökéletes.



Magammal szemben is sok rosszat követek el: rossz pályaválasztások, rossz párválasztás vagy épp párnemválasztás, beleragadás olyan barátságokba, amikbe nem kellene, és esetleg olyanok mellőzése, ami viszont kellene...

Ezek miatt meg egyre magányosabb, küzdelmesebb, rosszabb élet, egyre kevesebb pénz, a rossz munkahelyem felőröl, de örülök, hogy legalább az van...



26/L

2018. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!