Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Költözés vagy vállalkozás?

Költözés vagy vállalkozás?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatalpár,19 és 26 évesek.Van egy millió forintuk és egy online vállalkozás ötletük. Meg egy olyan vágyuk hogy Angliába költöznének.

Introvertált személyiségek,de barátságosak.Egyiknek sincsenek túlszoros baráti kapcsolataik,a család mindkét részről kicsit problémás ezért inkább teljesmértékben egymással és egymásnak élnek.

Te mit gondolsz melyik úton kellene elindulniuk? Te melyiket választanád a helyükben? Maradnál és vállalkoznál vagy elköltöznél és ott építenéd az életed?



2018. dec. 23. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Anglia és vállalkozás? De itt is lehet csak tényleg legyen jó az ötlet. Egyébként dícséretes ilyen fiatalon közös karriert tervezni. Kívánok sok sikert hozzá!
2018. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
mindkét dolog ilyen fifti-fifti... vállalkozás vagy bejön vagy nem, a kinti munka vagy nagyon jó jön össze vagy nem. én nem tudnék dönteni, de mérlegelni kell, hogy a befektetett pénzeteket akár el is bukhatjátok, vagy akár meg is sokszorozhatjátok. kockázat nélkül nincs siker, már csak az a kérdés, mennyire akartok kockáztatni. meg anyagi háttereteket nézzétek, ha csak 1 millió az összes vagyonotok, akkor azért ne az egészet rakjátok fel, hanem maradjon tartalékotok is.
2018. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 millió amit betudnánk fektetni de persze mellette van jövedelmünk.
2018. dec. 23. 11:59
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Angliában vállalkozás tőke nélkül introvertáltként? Inkább lottózatok, nagyobb esélyetek van.
2018. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Az elso vallallkozas az soha nem sikerul senkinek. Max akkor ha valami kiveteles tehetseg vagy. A legnagyobb vallallkozok is altalaban tobb vallallkozast csodbe visznek mire vegre sikeresek lesznek. Es egy vallallkozas nagyon sokaig nem termel hasznot csak eszi a penzt. 1 millio keves lesz.
2018. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kérdés nem a vállalkozás sikerességen volt hisz nem is tudjátok mi az ötlet hanem hogy melyiket érdemes ennyi pénzzel,kiköltözni,dolgozni,gyűjtögetni és aztán neki vágni a vállalkozásnak vagy pedig itthon maradni?

Bár a lehúzós magyar mentalitás miatt szerintem érdemesebb elmenni innen. Egyéni vállalkozóként akartam egy egyszerű webshopot megpróbálni ami utánaszámolva nem nagy költség de már is lelettem emiatt szólva.

Azért sikeres önmegvalósítást minden szakértőnek!

2018. dec. 23. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:

"Kérdés nem a vállalkozás sikerességen volt hisz nem is tudjátok mi az ötlet"


Mindegy, mi az ötlet, önmagában nem képes sikerre vinni egy vállalkozást. Sőt! Minél jobb az ötlet, annál fontosabb az emberi tényező.

2018. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek dolgozni.
2018. dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dolgozzatok Magyarországon! Mit akartok már Angliában, mikor brexit van, akik most mennek ki, már mind kiutasítják őket, csak azok maradhatnak, akik brexit előtt kaptak munkavállalási engedélyt. Online vállalkozás meg van ezeregy, lehet, ti jónak találjátok, de a piac már eléggé lefedett, csak a nagyon nagyon jók tudnak érvényesülni. Egyik se jó ötlet, max. kalandnak.
2018. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!