Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne bámuljon...

Mit tegyek, hogy ne bámuljon mindig? 16/l

Figyelt kérdés
Van egy nagyon gusztustalan 30 év körüli férfi aki valamiféle (szellemi)fogyatékossággal élő nőt szokott kísérgetni reggelente, (meg amikor megyek haza iskolából akkor is mindig ott van) a buszon megállótól megállóig. De ilyen nagyon igénytelenül néz ki. És nagyon undorító, mert nem lehet eldönteni, hogy a gondozója, a testvére, vagy valamiféle szeretője, vagy egyszerre mindhárom.( meg a buszon sose ül amúgy a nő mellé meg szóba sem szoktak nagyon állni, csak köszön neki és együtt szállnak fel a buszra, meg szól neki, hogy hol fognak leszállni) És az a lényeg, hogy ahányszor fent ülök a buszon(majdnem minden nap)mindig ott van és nagyon feltűnően bámul. Pl nem egyszer volt olyan, hogy nagyon hátul ültem és az meg előrébb volt és rendesen éreztem magamon a tekintetét, és amikor odanéztem bebizonyosodott, hogy engem bámul.És egyszerűen hiába próbálom kerülni a szemkontaktust, meg csak az ablakon bámulok ki, tovább nézeget... Meg egyszer volt olyan is, hogy ugyanúgy a busz vége felénél ültem, és legelől felszállt és eljött egészen leghátra és leült mögém, és éreztem, ahogy beleszuszog a hajamba, hát kr.va gusztustalan volt... A héten pedig elmentem az orvoshoz kiiratni magam, és szembe jött velem az utcán és ilyen rohadtul gusztustalanul rámvigyorgott, és amikor még el sem sétáltam mellette rendesen utánam fordult. Akkora undor fogott el... Mit tegyek? Már rendesen félek tőle, és félek, hogy egyszer elkap, vagy csinál valamit. ><

2018. dec. 23. 19:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még mindig nem hagy békén, esetleg távoltartási végzést tudok valahogy szerezni ellene?
2019. máj. 17. 16:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleinek.
2019. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!