Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem lenne gáz, ha szólnék a...

Nem lenne gáz, ha szólnék a biztonsági őrnek, hogy ne bámuljon? Engem nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Minden nap ugyanabban a boltban veszem a reggelimet,és észrevettem,hogy a biztonsági Őr mindig engem bámul,de nem azért mert lopósnak néz. Tegnap is az Előttem lévő nenivel volt valami gubanc,vitatkozott,de végig engem bámult közben. A többi férfival,akik ott dolgoznak beszélget és folyton jópofiznak nekem,meg Hallottam,hogy azt mondják,hogy "Nezd itt van az a lány". Mikor kint ülök a bolt előtt akkor is mindig kijön es ott néz vagy bent az áruházból. Nagyon gáz lennek,ha szolnek neki? Mit reagalna ra? Engem nagyon zavar...
2014. nov. 11. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos bejössz neki, mert te vagy "az a lány". Ha ennyire zavar, szólj neki nyugodtan. Zavarba jön legfeljebb, és később titokban fog bámulni. :D
2014. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,csak minden nap odajárok nem akarom nevetség tárgya a válni. Hogyan lehetne mondani neki?
2014. nov. 11. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg azt is megteheted, hogy legközelebb egy ismerősöddel mész be, és odamondod neki, hogy "ez az a csávó, aki állandóan bámul, nagyon idegesítő", viszonylag diszkréten, de úgy, hogy ő is meghallja. :)
2014. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar tettem ehhez hasonló lepest,lenézően es fejet csovalca is neztem ra,de egyik sem hatott.
2014. nov. 11. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki.
2014. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki udvariasan, ha nem használ szólhatsz a boltvezetőnek is.
2014. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vagy vegyél máshol kaját?
2019. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!