Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellű lányok milyen...

Nagy mellű lányok milyen felsőben tudnak konditerembe járni, úgy hogy ne bámuljon minden férfi nyálcsorgatva?

Figyelt kérdés
Eddig bármilyet próbáltam mindegyikben elég kihívó voltam a nagy melleim miatt.

2017. jan. 4. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nyilván egy laza póló jobb, mint a testre simuló, de mindenképp neznek majd. Vedd bóknak. ;)
2017. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
19%
En nem bamulgatnam inkabb megfognam:)
2017. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindig felállt az ilyen lányoktól. Főleg nyáron. Szinte az erőm is elment mert mindig felàllt és nem tudtam ellene tenni
2017. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sportmelltartó és jó nagy bő póló. Valamilyen szinten így is bámulni fognak, dehát így működik a világ. Menj olyan fitness terembe, vagy olyan olyan fitness órára, ahol főként nők vannak.
2017. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem mindegy mibe mész lesz ugyis megfognak bámulni..

Csilla te vagy az? :)

2017. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
teljesen mindegy.. én egy sima fehér topot veszek fel általába, nem szoktam rájuk odafigyelni:) mondjuk nekem pici cicim van..
2017. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hűha 23 privát üzenet... ennyi szerencsétlen fiút :D mit gondolnak, hogy felszedhetnek? :DDDD
2017. jan. 4. 13:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindegy mit veszel fel ha nagy a melled így is úgy is megbámulnak, tapasztalatból tudom...
2017. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Egy ilyen kérdéssel valószínűleg felkeltetted az érdeklődésüket. Azt javasolnám, hogy aránylag szűk sportmelltartó ami rendesen tart is, és rá valami lezser felső ami nem tapadós anyagból van.

39F

2017. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vegyél fel bő cuccot így azt gondolhatják hogy kövér vagy s úgy nem bámulnak annyira szerintem
2017. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!