Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen rossz...

Csak én vagyok ilyen rossz anyagi helyzetben karácsonykor?

Figyelt kérdés
Kaja alig van a hűtőben(fél kg darált hús,néhány db panírozott máj,vaj,majonéz,1 pirospaprika,egy kis felvágott).Van kemény 2 ezer ft-om,amivel nem húzom sokáig :) Pár száz forintos ajándékot tudtam csak venni.Szilveszterezni,meg ilyen hasonló dolgokat nem tudok,egyedül leszek.Kb. csak a januári fizetésemet várom,ez az össz programom.
2017. dec. 22. 10:15
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nálam ennyi kaja sincs :D

Én is a januári fizumat várom... Ajándékot nem is adok, nem is kapok.

2017. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Dolgozz többet, dolgozz keményebben, válts munkát több pénzért, és ez a probléma nem áll fenn jövőre.
2017. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Csak te,igen.Magyarországon mindenki mas tele van penzzel es habzsolja az eletet!!!

Ciki hogy van egy a tizmilliobol aki szarul el kozottunk :)))


(Persze h masnak sincs penze)

2017. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja,dolgozz többet,köszi,nagy válasz volt,így is ki vagyok lassan merülve,de még dolgozzak,persze.
2017. dec. 22. 11:09
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as : én egyedül érzem magam :(
2017. dec. 22. 11:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Én egészségügyi problémák és műtét miatt nem tudtam dolgozni többet. Január 1-én kezdek, de ugye csak februárban lesz fizetés. Egy hónapot még ki kellene húznom valahogy. 26N
2017. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen és? Miért nem váltasz? Könnyebb munkára, több pénzre? Vagy Te beéred ennyivel, hogy karácsony elött a küszöböt rágd? De akkor miért panaszkodsz?
2017. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

7. mert szerinted a könnyebb munkát több pénzért csak úgy osztogatják?

Pl. ha úgy dönt, hogy elmenne informatikusnak, akkor az is minimun 3 év egyetem, de még utána is kell tapasztalat az igazán jó fizuért...

Na és egyetem alatt miből él?

2017. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó. Egyetem alatt lehet kollégiumban lakni ami jóval olcsóbb mint egy albérlet és rengeteg diákmunka van. Persze ha állandóan dolgozik akkor nincs ideje rendesen tanulni. Viszont így is átgondolandó, hogy pár évet szív és utána lesz egy szakmája/diplomája vagy élete végéig dolgozhat szaré, hugyé.
2017. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8# ezt megoldja másik millió ember... több fajta ember van... van olyan, aki kereai a megoldásikat, mint pl én.... 3 éve netto 80.000 ft volt a fizum, most netto 450.000 felett van. ennyit tudtam kihozni magamból. De nem volt időm panaszkodni, es kifogasokat gyártani....


Es vagy Te, meg a kerdező, aki panaszkodik, kifogasokat gyárt, es marad azon a szinten, ahol most van.....

Akiknek minden lehwtettlen, meg ugy is, hogy rajtuk több millió ember megcsinálta.

2017. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!