Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Letezik csikizesrol szolo...

Letezik csikizesrol szolo edzes, vagy oktatas?

Figyelt kérdés
Igen, jol erted. csiklandozas kore epulo programokra vagyok kivancsi :D (f)

2018. dec. 24. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Kétlem.

Ezen nem lehet mit edzeni vagy oktatni.

2018. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Az ilyen perverziókat otthon a négy fal között szokás kiélni az embernek olyannal aki vevő erre...
2018. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írtam priviben! Megkaptad?
2018. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
58%
Szia igen letezik!egy tapasztalt masik csiklandozas imado aki mar rengeteget elt ennek a szenvedelynek es tudja mit hogyan mikent kell csinalni!bemutatja az egeszet!ismeri a talpak reszeit illetve az eszkozoket amik kellenek mindent!elbeszelget veled errol mi is ez igazabol mindent!ez jelen esetben en volnek es szivesen mutatom meg ezt mikent hogy tudod legjobban elvezni es gyakorolni!ha ugy erzed kivancsi vagy ra nyugodtan irj privtban es mindent atbeszelunk ;)
2019. ápr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ilyen tényleg van? Engem 12 évesen csiklandoztak erösen büntetés jellegü volt.
2019. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én láttam egy klippet, ahol egy modell a lakásán fogadott olyan lányokat, akik szeretnék jobban bírni, tűrni a csikizést, mert a párkapcsolatban ez problémája volt. Az oktató egyébként más videókban azért csikis, de tudja tűrni. Fokozatosan, beszélgetve , simogatva, tollal és ujjbeggyel, megszakításokkal elérhető sikert hozott a "tanítványoknál"!
2022. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!