Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik a...

Vannak itt olyanok, akik a rossz oktatási rendszernek köszönhetően buták maradtak?

Figyelt kérdés
Őszinte beismerő vallomásokat várok.

2018. ápr. 19. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát..Nekem olyan volt hogy 6.osztályig 5-ös voltam és vágott az eszem mint a papír,nyertem versenyeket is,aztán ahogy jött a sok fölös dolog egyre hülyébb lettem,lelassult a felfogásom,megjegyzési képesség a béka segge alatt stb..Teljesen letompultam
2018. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát..Nekem olyan volt hogy 6.osztályig 5-ös voltam és vágott az eszem mint a papír,nyertem versenyeket is úgy hogy alig tanultam mert zsigerből jött a nagy rész vagy már eleve tudtam,aztán ahogy jött a sok fölös dolog egyre hülyébb lettem,lelassult a felfogásom,megjegyzési képesség a béka segge alatt stb..Teljesen letompultam
2018. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
dehogy vannak - nem tudod, hova tettem a mérőszalagom? ha már itt vagy, segíthetnél megtalálni - azzal megmérhetném a pontos nagyságát okosságomnak.
2018. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A buták zöme el sem jut odáig, hogy számítógép felhasználói ismeretei legyenek és megjelenjen ezen az oldalon.
2018. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#1: Ez így szokott menni. Általános iskola alsó tagozat még majdnem kitűnő voltam, aztán folyamatosan romlott.
2018. ápr. 19. 11:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy 2-szer küldtem el,rossz a suli wifi
2018. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4: Dehogynem. Többen használják már a Facebookot, mint amennyien tudnak írni-olvasni.
2018. ápr. 19. 11:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem attól függ, mit értesz buta alatt, ha valaki pl nem tud olyan alapvető dolgokat, mint kontinensek, vagy ket-többjegyű osztás-szorzás vagy tényleg alapvető dolgokat?

Nem feltétlenül az oktatási rendszer a hibás, de persze az tény, hogy nagyon sok fölöslegesnek tűnő dolgot kell tanulni. Egyébként szerintem az az oka ennek, hogy aki 18 évesen kikerül a nagybetűs életbe, még ne értsen a felnőtt dolgokhoz. Jó az a bankoknak, az államnak, stb-nek, hogy nem értesz a hitelekhez, az eu-hoz, a jelenlegi gazdasághoz, politikához meg a többi fontos dologhoz.

2018. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes oktatási rendszer nem létezik. Olyan oktatási rendszer amely minden diáknak egy formán megfelel szintén nem létezik. Ezért van Magyarországon többféle iskola amelyben más más nevelési elvek szerint oktatnak.

Ha Te az elmondásod szerint buta maradtál akkor annak több oka is lehet:

1. Nem a megfelelő pedagógiai elveket alkalmazó suliba jársz.

2. Képességeiddel van probléma (nem bántásnak szántam, de Debil Pistikét sehol sem tudják megtanítani integrálni 70es iq-val)

3. Családi háttér nem ösztönöz a tanulásra.

2018. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Angollal volt csak ilyen problémám. Alapiskolában 5 éven át tanultunk angolul, de kb annyit tudtunk, hogy Hi meg How are you? Nem tudom honnan szerezték azokat a tanárokat (minden évben más volt), de förtelmesek voltak. Aztán mentem gimibe és 2-3 év alatt a semmiből C1es szintre mentem. Angol oktatás az tényleg rettenetes az országban, de nem lehet mindent a rendszerre fogni. Ha lusta vagy és nem tanulsz, akkor lényegtelen ki tanít, úgyis hülye maradsz.
2018. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!