Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig lesz még a köztudatban,...

Meddig lesz még a köztudatban, hogy ha ha egy férfi fektet meg egy nőtt, akkor ő s király, viszont, ha egy nő lefekszik egy férfinek akkor k. va?

Figyelt kérdés

Szándékosan fogalmaztam így meg a kérdést.


Meddig fogják többre tartani magukat a férfiak nöknél? Miért tekintélyesebb egy férfi? Azonban meddig fogja még elvárni a nő, hogy a randin a férfi fizessen. Mintha a hierarchiát rögzítenénk ezzel is. A sor folytatható a végtelenig.


Egyébként én magam is negativan (vagy irigyen? :) ) fogadom mikor egy nő ismerősömről ilyet hallok (mint a fökérdés) forditva pedig elismerően.


Szerintem ezek a szokások predesztinálják a nemek közti különbözőséget (vagy pont forditva?). De lehet igy is van jól?


2018. dec. 25. 01:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyre inkább kikopik ez a gondolkodás. Pont a nők miatt. Elég csak ránézni a Tinder és hasonló alkalmazásokra. Az összes jóképű haveromra szinte vadásznak a nők, persze komoly kapcsolatot nem találnak, de ribit konkrétan minden nap...
2018. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A ferfiaknak sokkal nehezebb a parkereses de meg csak egy szexkapcsolatot osszehozni is. Sok ferfinak ezek nem is mennek. A nok kozott ilyen nem igen van ha csak nem akar szuz maradni akkor nem marad az egy nö mindegy hogy nez ki. Szerintem ezert van ez amirol irsz. Es azert akarjak hogy a ferfi fizessen mert a nok ezt megtehetik. A ferfi legyen halas ha randizik vele egy no. A nok igy gondolkodnak.
2018. dec. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kedves #10-es, férfi vagyok, én abban szocializálódtam h a férfi a főnök a családban, nem titok ez, felesleges analizálni. Csupán azon gondolkodom, hogy a nemek meglévő szerepei korlátozó hatással vannak-e vagy lehet-e fejleszteni ezen helyzeten a meglévő szerepek mellett is.


Szüzesség témáról: én ha egy velem egyidős lányról (húszas évei elején) megtudom h szűz inkább negativ benyomásaim vannak: valami tuti nem stimmel vele

2018. dec. 25. 09:59
 14/17 anonim ***** válasza:

Amikor egy átlagos vagy egy átlag alatti férfinek ugyanannyi erőfeszítésbe kerül majd lefeküdnie valakivel, mint egy ugyanilyen adottságú nőnek, akkor fog ez a gondolkodás eltűnni.

Egy férfi simán lefeküdne a korosztályában lévő nők jelentős részével, míg egy nő fordítva ezt már nem tenné meg. Még a könnyűvérű nők is inkább csak a legtetejéről válogatnak. Ha valamilyen csoda folytán a nők a férfiak nagy részével szívesen lefeküdnének, akkor ez az egész kiegyenlítődne szerintem.

2018. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
Istenem, hogy valaki még mindig ezt a nyomorult kulcs-lakat baromságot nyomatja...
2018. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kulcs lakás baromság helyett lehetne úgy tekinteni a szexre, mint közös élvezetforrás.
2019. jan. 1. 16:35
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, úgy is tekintünk. De mint ahogy van különbség az elegáns fehér asztalos ebéd és a kuka tetején való gusztustalan zabálás között, úgy szex és szex között is van. A szex nem annyi, hogy a nemi szervek találkoznak, hanem körülveszi egy rendkívül bonyolult emberi értékrendszer. Kivel, hogyan, milyen körülmények között, miért, és a többi. Az egész összességében határozza meg az adott férfi és az adott nő társadalmi értékét. Igen, a férfiét is.
2019. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!