Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek a csúfolódó gyereke...

Mit tegyek a csúfolódó gyerekek ellen?

Figyelt kérdés
a suliban nagyon sokan csúfolnak,mert a suliban minden fiú menő,tud verekedni,cigiznek,rossz tanúlók,szivatják a tanárokat stb.én viszont visszahúzódó vagyok,kerülöm a bajt,nem cigizek,nem szivatom a tanárokat,jó tanuló vagyok,nyugodt tipusú.Emiatt úgy csúfolnak,hogy meleg meg ilyenek.van valakinek ötlete,hogy mit tegyek,hogy ne csúfoljanak,velem van a probléma? 16/f
2018. dec. 25. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Legyél passzív, legyél bunkó. És legyél jó tanú(!!!4!!!négy)ló...
2018. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

En is voltam ott,ahol most te.De egy ido utan rajossz majd hogy nem veled van a baj,de ez majd meg kialakul.Sajat tapasztalatbol tudom hogy valoszinuleg azert piszkalnak mert nem olyanok mint te,mert ok nem jo tanulok,nem tisztelet tudoak,es massal nem tudnak felvagni mint az eroszak,a cigi.Azt tanacsolnam,hogy egyik fuleden be,masikon ki,ha ilyet mondanak!Maradj aki vagy,ne hozzajuk hasonlits magad!Jusson eszedbe,hogy kulonb vagy naluk!


15/F

2018. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szard le őket. Néhány év múlva úgyis ők fogják a szarodat pucolni...
2018. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerez egy dögös csajt !
2018. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!