Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Évekkel ezelőtti, folyamatos,...

Évekkel ezelőtti, folyamatos, hanyag-és hűtlen kezelés miatt feljelentést tehetek hivatásos gyám ellen?

Figyelt kérdés

Vagy 5 év és elévült?!?.... Kb 7 millió Ft a kár amit okozott nekünk, ha minden jól megy előkerülnek a papírok amit többszöri kérésre sem adott át mikor felkerestem.... Lakas ügy...

Adósságokat örököltem, közel 4 évig vontak a számlámra félretett pénzből, elvileg minden adósságot kifizettem, neki mint hivatásos gyámnak ez lett volna a dolga, hogy ezt rendezze.... Ezért cseréltük le az ő tanácsára a lakást, 7 millióért eladták, 5 milliért lett véve másik, a többi 2 millió... ment az is adósságra.... de most végrehajtónál van egy 2003 as adóssága anyámnak ami 1.666.684 Ft. Inkasszó alá tették a számlám. De a hét elején voltam a végrehajtónál, egy felfüggesztési kérelmet kellett írnom, mivel én 2003 ban gyermekkorú (12 éves) voltam. Illetve, hogy gyámom intézte minden hasonló dolgot. Persze ha van rá mód mindent megteszek,hogy ez ne maradjon annyiba. Ez röviden. Bocsi ha hosszú voltam.



2017. febr. 8. 20:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és az kimaradt,hogy a kisebb lakás amit vettünk későbbiekben apám halál után eladásra került, ingatlanos is megnézte, de a "lakás" nem volt lakó ingatlanként nyilvántartva, és 1.800.000 Ft ért tudtuk eladni...
2017. febr. 8. 20:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat, ez eleg hosszu es nehez ugy lesz, a gyamot felkell jelenteni hutlen kezelesert, csalasert, becsuletsertesert, es gyamsaggal valo visszaelesert! Legalabb 1 pontban elkell iteljek, es rakell kenni az egesz adossagot, az ilyen mocsok ember megerdemli, de eleg hosszas ugy lesz! Neked annyi a dolgod, hogy elmondom, hogy artatlan voltal, manipulaltak, a vagyonnal nem te rendelkeztel, megis eltunt, akiert mind a gyamod a hibas! Sot, kovetelni kell, hogy a kart fizesse mind vissza, ha papiron tudjatok bizonyitani!

A legjobb az lenne, ha feljelentened +nemi eroszakkal is, hogy megalazott, levetkoztetett, kenyszeritett dolgokra, amelyek serulest is okoztak a lelki vialgodban, ami lehet megis tortent, ki tudja...?! Az ilyen embert enis tonkretennem, nem engednem, hogy az en boromon keresztul lopjon el 7 millio forintot, es meg ados legyek tovabbra is masnak +1,5 millio forinttal, az ilyen ember egy ragcsalo, megerdemel minden bunhodest!

2017. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, hazudni nem fogok... egyébként nő a gyám 😁😁

Az életem szenvedés volt az intézet előtt, ott sem volt fenékig tejfel, erre meg meghúztak rengeteg pénzzel, mára semmim nem maradt. Én kártérítést is szeretnék ha lehet, mert tény,hogy megaláztak, kihasználtak, kiskorú voltam, apám gyászolta anyám, rengeteg adósság... Persze, ő meg segíteni akar, apámnak sem volt nagyon beleszólása a dolgokban, kihasználva naívságát és előnyt kovácsolt a mi nyomorunkból. A gyámügyi ügyintéző nő úgyszintén nem volt együtt működő... Remélem tehetek ezek ellen, mert nem csak engem loptak meg ezek a retkek...

2017. febr. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!