Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mélypontra kerültem, hogyan...

Mélypontra kerültem, hogyan másszak ki belőle? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Ez az év csupa kudarc volt,elveszítettem az év végére az összes barátomat,és az összes emberi kapcsolataimat, a sulit ott kellett hagynom,így mondhatni teljes csőd az életem. Kilátástalan minden most. Mit csináljak? Volt már valaki ennyire mélyponton? Elment a kedvem a karácsonytól. F
2018. dec. 25. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is mélyponton vagyok. Tönkrement a házasságom, a férjem mellett már nő sem vagyok. Elegem van. Várom, hogy vége legyen a karácsonynak és ne kelljen jópofizni a vendégek előtt, miközben belül sírok...
2018. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is mélyponton vagyok.Érzelmileg,anyagilag.Tönkrement egy kapcsolat,amiben szerepet játszottam,de én más ember miatt vagyok mélyponton,szóval így szenved mind 3 ember.Úgy érzem nem vagyok fontos senkinek,és talán nem is leszek soha.Sok alkoholt ittam tegnap,nevetségessé tettem magam.Nem volt kedvem ma anyámhoz se elmenni,inkább begubóztam a sötétségbe.Úgy néz ki majd a munkámat is ott kell hagyni,félek mi lesz.Nem értem minek születtem meg.Úgyhogy nem vagy egyedül a mélyponttal.
2018. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!