Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit kapott karácsonyra?...

Ki mit kapott karácsonyra? Azt kaptad, amire vágytál?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. :)
2018. dec. 25. 22:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Degeszre ettem magamat és együtt a családom, ennél több ajándék nem kell!
2018. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Réges-régen az ajándékozásról lekerült a fókusz nálam a karácsonyt illetően.


Amúgy meglepően "jól kaptam" ahhoz képest, hogy semmire sem vágytam. Mármint így. Amúgy sok beteljesületlen álmom van sajnos. De azok egy része nem anyagi, ami meg anyagi, az nem az a nagyságrend.


Kaptam italokat (Unicum, Pezsgő, Tojáslikőr), könyvet, édességet, de a legátütőbb, amire nem is számítottam, hogy egyik legjobb barátom megajándékozott egy igen komoly és szép, gyűjtői darabbal az autómakett gyűjteményembe. Totál nem számítottam rá.

2018. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én kaptam 4 tusfürdőt, egy dezodort, meg egy lézeres szőrtelenítőt. (Amúgy így leírva úgy hangzik, mintha ezek mind utalások akarnának lenni a családtagjaimtól, pedig nem vagyok igénytelen xD)

Örülni örültem nekik, mondjuk kb. akármit kapok, akkor is örültem volna, mert nem volt semmi különösebb "kívánságom".

20l

2018. dec. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Könyveket. Igen.
2018. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Igen:)


Nálunk mindig az a szokás, hogy megkérdezzük vagy legalábbis valamilyen úton-módon kiderítjük, hogy ki mire vágyik, így biztosan nincsen "rossz" ajándék. Például kaptam ruhákat, amiket már kinéztem magamnak csak éppen nem volt a méretemben az adott üzletben és így anyukámtól most megkaptam azt a pulcsit stb., mert tudta, hogy tetszett. Akkor többen írtunk egy listát pl. könyvekről, amiket szívesen elolvasnánk és kiválasztottunk egy-két könyvet a listáról és azt adtuk a másiknak ajándékba. Szerintem ez egy tök jó megoldás, mert így biztosan örülni fog neki a másik, viszont mégis van benne egy kis meglepetés is.

2018. dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Amire vágytam, azt nem lehet pénzért megvenni. De amit kaptam, annak örülök, mert igazi meglepetés volt, és pont nekem való.
2018. dec. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptam semmilyen árucikket. Erre számítottam, úgyhogy meg vagyok ezzel elégedve. Karácsonyi jókívánságot sem kaptam a személyes ismerőseimtől – én írtam nekik este –, amire azonban nem számítottam.


Ideje új ismerősöket és barátokat keresni, hehe

2018. dec. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én papucsot és pizsamát kaptam a feleségemtől,hogy ha kórházba kerülök legyen mit felvenni.
2018. dec. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én magamat leptem meg óra, ruhanemu.... mert éppen nincs barátnőm :(
2018. dec. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát, mindenkitől tusfűrdőt borotválkozási készletet kaptam. Illetve magamat megleptem egy ps4el.
2018. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!