Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit kapott karácsonyra?...

Ki mit kapott karácsonyra? Azt kaptad, amire vágytál?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. :)
2018. dec. 25. 22:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálunk ma lesz ajándékozás, mert ma lesz együtt a család. Idén így alakult...
2018. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen közeli rokon Édesapám, és tőle elvileg semmit, mert ebben állapodott meg velem, gyakorlatilag hozzám vágott egy héttel előtte egy csomó pénzt úgy, hogy pont történt vele anyagi veszteség karácsony előtt. :/

Amúgy legalább jelképes és kis értékű tárgyi ajándékozásnak örülnék vele.

Szeretek ajándékozni (olyanoknak, akiket tényleg ismerek), kreatív dolog, rá kell érezni, mi az, aminek örülne, lehet kézzel is készíteni, barkácsolni.


Egy barátnőmtől kaptam már kis díszt és kézkrémet, még barátnőkkel fogunk ajándékozgatni.


Távoli, egy évben egyszer, karácsonykor találkozunk típusú rokonokkal nem szeretek ajándékozni. Nem ismerjük egymást és marad a 600. díszgyertya, vagy egy illatszer, amivel ki tudja, eltaláljuk-e a másik illatvilágát.... Ital, amilyet lehet nem is iszik meg. Pedig pont a távoli rokonokkal kell majd ajándékozni...



26/L

2018. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy inget, alsónadrágokat, zoknit, papucsot, instant kávét, multivitamint, szóval számomra csupa hasznos dolgot kaptam, örülök neki.
2018. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Repjegyet haza. Nem mintha én nem tudnám kifizető, de valamit mindenképp akartak adni otthonról.

Ezenkívül egy üveg bort egy havertól, és egy illatos díszgyertyát egy kedves lánytól, akivel kB 3-4 alkalommal futottam össze, de gondolt rám, és megajándékozott. Eléggé meglepett, és én sajnos csak egy öleléssel tudtam viszonozni...

2018. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Most az árulja el aki lepontozott, hogy mi a fene baja van a válaszommal, teljesen jó szándékkal válaszoltam a kérdésre!
2018. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) nem tudom, ki pontozgatott le, de én mindenkinek zöld kezet nyomtam. Itt nincs jó vagy rossz válasz.
2018. dec. 27. 11:32
 27/27 anonim ***** válasza:
Parfüm, mamusz, hajápolási termékek és egy manikűrkészlet. :) Nagyon örültem mindnek, mert pont ezekre volt szükségem. Ami a pláne benne, hogy mi nem szoktuk egymást kérdezgetni, ki minek örülne, de mégis sikerül mindig azt kapnom, ami épp kell/ki akarom próbálni. :D Nagyon durva. Idén én is ajándékoztam, mert végre volt saját pénzem, amiből mindenkinek tudtam venni olyan dolgokat, ami szerintem hasznos/könyvgyűjteménybe kell/vágyott rá az illető. Mindenki örült. :) Szóval nagyon jó volt.
2018. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!