Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve a...

Nagyon el vagyok keseredve a “barataim” miatt. Igy hova menjek egyedul szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük,hogy csinálunk bulit szilveszterkor,vagy ha nem akkor is egyutt töltjük..Ezutan par nappal kiderült,hogy mindenki máshova megy hazibuliba,ezzel hátrahagyva engem.Engem sehova sem hivtak ok.Es ez nagyon elszomorít es egyedul maradtam szilveszterre.Most van ilyen eloszor,hogy egyedul leszek szilveszterkor.Hova tudnek menni egyedul?

Válaszokat koszi:/

18/F


2018. dec. 26. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyre elmehetsz egyedül, ha mindenképpen menni szeretnél.

Én is voltam már egyedül szilveszterkor és túléltem.

2018. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok városban vannak szabadtéri rendezvények. Menj el a legközelebbibe! Pl. Szegeden több ezer ember szokott együtt szilveszterezni.
2018. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tudom hogy ez milyen sz*r érzés velem is volt már ilyen :(

én is azt tanácsolom amit az elözöek vagy esteleg rokonok akikhez átugorhatsz ??

2018. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!