Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetnek még úgy barátaim...

Lehetnek még úgy barátaim esetleg barátnő hogy nincs érettségim?

Figyelt kérdés
28f
2018. dec. 7. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, te is úgy szoktál barátkozni, hogy odaadod az önéletrajzodat?
2018. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 he84 ***** válasza:
100%
Normális esetben nem ettől függ,...
2018. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mit gondol a kerdezo?🙄
2018. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Régen fel tettem egy kérdést amiben azt kérdeztem, hogy a nők összejönnének olyan férfival akinek nincs érettségije?. Erre több mint 30 válasz jött nőktől, hogy felejtős, meg esélye nincs rá stb..
2018. dec. 7. 19:14
 5/23 anonim ***** válasza:
42%

Normális esetben valóban nem ettől függ.

A barát része legalábbis. Barátságban nincs helye a képzettségi szintnek viszont párkapcsolatban valamilyen szinten van.

Én nem tudom, hogy kezdenék-e olyan pasival aki még az érettségiig se jutott el és nem azért mert lenézem, hanem azért, mert ha tervezek akkor hosszú távra tervezek és nem akarok eltartani valakit teljes mértékben.

Ha hajlandó lenne arra, hogy mondjuk esti suliban megszerezze az érettségit és mondjuk még tanuljon is valamit ezen felül, hogy mindketten jól keressünk és biztos jövőnk legyen, akkor semmi gond, de alaposan átgondolnám, hogy szeretnék-e bármit is tervezni valakivel aki valószinűleg soha nem fog minimálbérnél sokkal többet kapni és nem is hajlandó ezzel mit kezdeni mert hát az asszony majd hozza haza a pénzt meg mos főz takarit is.....

2018. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem értem miért vagytok ilyen rossz véleménnyel azzal szemben akinek nincs érettségije, úgy kezelitek mintha egy életképtelen senki lenne, és bottal se piszkálnátok közben meg egy normális emberről van szó
2018. dec. 7. 19:20
 7/23 A kérdező kommentje:
5. Ezzel csak azt bizonyítod hogy nektek a pénz az úr, mintsem az ember személye
2018. dec. 7. 19:27
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

Nem a pénz az úr de nem vagyok hajlandó eltartani valakit aki még csak nem is próbál meg fejlődni. Tegyél le valamit az asztalra és ha ez megvan akkor jogosan sirhatsz hogy nem kellesz senkinek.

Mi tart vissza attól hogy elmenj egy esti iskolába és megszerezd azt az áhitott érettségit ami megnyitná előtted a párkapcsolatok csudálatos világát?

2018. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Azért, mert ez az egész embert jellemzi vmilyen szinten. Mert arról ad tanúbizonyságot h ennyi kitartás sincs benne, ami egy alapvégzettséghez kell. Mert ez igenis alap. Enélkül h tud vki elhelyezkedni? Oké, a diploma nem alapfeltétel, de az érettségi? Akkor így áll majd a kapcsolatunkhoz is ha lesz vmi nehézség h kilép meg abbahagyja? V a gyerek majd az ő példáját követi? Pf, kösz, inkább nem. Kérdező, nem csak az a lényeg h milyen papírod van. Látod, mondtam itt pár példát h mennyi mindenre kihatással van. Ezek azok az okok, amik miatt én legalábbis nem szeretnék egy érettségizetlen emberrel kapcsolatot. Párkapcsolatot legalábbis semmiképp.
2018. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

A szerelmemnek sincs érettségije, cukrász a szakmája. A világ legnagyobb motorgyárában dolgozik (haha.. igen, az Audiban)

És minimum kétszer többet keres, mint én, érettségizettként. :)

Az érettségi manapság semmit nem ér önmagában. A diplomások egyre többen vannak, a szakmunkásokból viszont hiány van..

Kérdező! A kérdésedre válaszolva. Nekem vannak diplomás, érettségizett, és szakmunkásképzőt végzett barátaim is. Sőt, az egyik barátnőmnek csak 10. osztálya van, nem fejezte be a sulit. Engem egyáltalán nem érdekel ez a része a dolognak. Ha jó ember, jól el lehet beszélgetni vele, akkor kedvelem.

2018. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!