Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szilveszterkor mit csináljak...

Szilveszterkor mit csináljak ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok?

F/20


2010. dec. 17. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézz tévét, vagy menj el egy nyilvános rendezvényre.

Ha szereted a humort, valami szilveszteri Stand Up előadás.

2010. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Menj el szórakozni és keress barátokat, ismerkedj.

A tömegben senkinek nem fog feltűnni, hogy te egyedül vagy.

Ne hagyd, hogy magányosan élj ilyen idősen, mikor az lenne a "dolgod", hogy a barátaiddal lógj.

2010. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cory Rose ***** válasza:
100%

Attól még hogy szilveszter van, nem kötelező 'valamit' csinálni. Csak vége van az évnek. Másnap meg kezdődik egy új. ennyi az egész. Csináld azt ami máskor is leköt.


Vagy menj bulizni egyedül, ez is egy lehetőség. velem is volt már, hogy buli előtt hazament az egész társaságom, de nekem még nem volt kedvem. Fogtam magam és odamentem másokhoz. nem egy nagy dolog, különben is a legtöbb ember részeg lesz, olyankor meg mindenki mindenki barátja.

2010. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Szílveszter napján gondolkodj el egy kicsit hogy miért nincsenek férfi létedre barátaid és a jövő évben tégy érte valamit. Ez csak jó tanács.
2010. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én nem vagyok bulizós, mindig a kedvenc kajámmal és piámmal (nem feltétlen alkohol) leülök a tévé elé, beteszem a kedvenc filmem, és megnézem. Meg végiggondolom az évet, mit csináltam, mi volt jó, mi nem stb. De igazából ugyanolyan nap mint a többi. Csak túl van lihegve...
2010. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vegyél egy üveg pezsgőt, este 9-kor kezdj el készülődni, 10-11-re már bőven kész leszel, indulj el és az első házibuliba menj be és add oda a pezsgőt AKÁRKINEK, senki nem fogja megkérdezni, hogy ki vagy és mit akarsz, ha látják, hogy hoztál "piát"


és máris lesznek barátaid :)

2010. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:
Vegyél egy csomó piát és adjál a májadnak ...
2010. dec. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!