Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nyilvánosa...

Mi a véleményetek a nyilvánosan szoptatásról? 👶🏻🍼🤰

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert rengeteg cikk szól még mindig erről. A kommentnek alatta pedig nagyjából obszcén szavakból állnak. Viszont érdekelne hogy kinek mi a véleménye. Ha lehet, akkor indoklással. Mert tényleg nem tudom hova rakni fejben hogy az emberke többségének mi a véleménye. Engem például nem zavar. Ha valahol valami zavarót, vagy számomra kellemetlen vagy felzaklató dolgot látok, nem nézek oda. Vagy ez ennyire bonyolult? Várom a véleményeket.😊

2019. jan. 3. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem csak uszítani akarsz.

Tessék használni a keresőt! Elég válasz van már a témában.

2019. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Nem ez a szándékom. Csak tudni szeretném a miérteket. Mert hiába olvasok hozzászólást, cikket, ha nem tudom azokat az embereket megkérdezni hogy mi okoz problémát pontosan. Meg némelyik megnyilvánulás nem a témának, hanem az adott paltformnak szól.
2019. jan. 3. 10:16
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez botrányos, semmi keresnivalója szoptatásnak pl egy plázában vagy étteremben.
2019. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Aki nem akarja látni, az ne hagyja el a házát. Soha. Légyszi....


A női mell egyetlen feladata (az elterjedt tévhittel ellentétben) hogy táplálja a gyereket; azt a gyereket, akinek a védelme érdekében gyakorlatilag megalkottuk a társadalmat. Nagyon kifacsart gondolkodás azt mondani, hogy a gyerek etetése botrányos lenne.

2019. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Feltűnési viszketegségben szenved az anyuka. Aki azért teszi ezt a nyilvános szoptatás sok ember előtt, mert otthon nem kap elég figyelmet.
2019. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

mivel a 8 gyereket szült anyám sosem szoptatott egyikőnket sem mások előtt..így elutasítom..minden megoldható..


nem háborgok, csak elteszem magamnak a véleményemet az illetőről..

2019. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Több méteres fehérneműreklámok vannak az utcán melltartós nőkről, ágymatractól kocsituningig mindent agyonszexualizált nőkkel reklámoznak a tévében, újságokban, plakátokon, ami annyira átmosta az agyatokat, hogy még a gyereketetésbe, a világ legártatlanabb, legtermészetesebb dolgába is illetlenséget láttok.

Az embert a fajok legintelligensebbikeként emlegetjük, de amikor ilyen véleményeket látok, elgondolkozom: tényleg megérte lemászni a fáról az őseinknek?

2019. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Én úgy gondolom, hogy egy dolog, hogy a gyerek etetéséről van szó, de a másik pedig, hogy egy női mell előbukkanásáról is. Azt pedig minden más esetben eltakarjuk a mi kultúránkban, így nem látom be, hogy miért változna a helyzet csak azért, mert amúgy egy csecsemőt etet az anya. Attól még a melle női mell marad, amit illik eltakarni. Ha egy kendővel, vagy valamivel eltakarja magát közben, akkor már kevésbé zavar (bár továbbra sem értem, hogy hogy miért muszáj nyilvános helyen szoptatni).

Hiába vannak melltartós reklámok, meg hiába normális bikiniben strandra menni, mégsem járkálunk 40 fokban sem melltartóban a városban. Aztán persze, ha valaki szembejönne velem így, nyilván félrenéznék, de attól még nem lesz illendő az öltözete.

2019. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Mindenkinek ment a zöld kéz aki a témára reflektált a véleményétől függetlenül.😊 Én azt mondom, valahol mindenkinek igazat adok.:)
2019. jan. 3. 15:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele semmi baj sem!
2019. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!