Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyik szulom bortonben...

Az egyik szulom bortonben volt. Hogy tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Az interneten olvastam, egy cikkben es konkretan leesett az allam.. sosem tartottam vele a kapcsolatot, azt mondta a csaladom, hogy nem kivancsi ram es azert nem elunk egyutt, mindossze annyit tudtam rola, hogy “nagyon sikeres vallalkozo”. Ma rakerestem a nevere unalombol es elsokent kijott a cikk.. nagyon csalodott vagyok, korulbelul az egesz eletemet hazugsagban eltem le. Megkerdeztem a testveremet, tudta, csak nem akarta elmondani.. nekem lehet ebbol barmilyen hatranyom az eletben? 16/L
2019. jan. 3. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ebbol semmifele hatranyod az eletben, es kulonben sok ember kerul bortonbe piti ugyekert, neadj isten artatlanul.

De az persze nem szep, hogy a csaladod hazudott errol neked.

2019. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátrányod ebből nem lehet, inkább csak kellemetlen lenne, ha fel kéne vállalnod mások előtt, mert negatív képet társítunk a börtönviseltekhez. Azonban nem mindegy, hogy miért volt börtönben, mit követett el?
2019. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hitelt vett fel a cegenek, amit aztan nem tudott visszafizetni. Koszonom a valaszokat
2019. jan. 3. 20:58
 4/4 anonim válasza:

Szia!!

Nos, én 17 vagyok és őszinte szeretnék veled lenni.

Nyilvánvalóan nem kéne hangoztatnod, hogy az egyik szülőd börtönben volt.

De ez a te jövődet egyáltalán nem befolyásolja! Te az vagy, aki eddig voltál. Aki eddig akartál lenni. Örökké az maradsz! Csak most összetalálkoztál egy nehézséggel... de semmi gond! Erős vagy, és önmagad! Nem a szüleid vagy. Hanem Te

2019. jan. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!