Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes rá várnom?

Érdemes rá várnom?

Figyelt kérdés
1,5 éve ismerkedtünk meg interneten. Sajnos nem volt alkalmunk találkozni. Van barátnője, de minden állítása szerint kényszerből van vele. Elvileg pár év múlva(4) már szabad lehetne. A beszélgetéseink alapján el tudnám képzelni vele az életem, de persze vannak hatulütői a dolognak. 18 éves vagyok, és mindenki azt mondja, hogy egy ilyen bizonytalan dolog miatt nem kellene feladnom a fiatalságom. De én úgy gondolom, ha az ember szeret valakit, akkor nem képes csak úgy mással lenni. Valaki volt már ilyen helyzetben? Kérlek benneteket, csak jóindulatú válaszokat adjatok. Szeretnék helyesen dönteni.

2019. jan. 4. 18:42
 1/5 October15 ***** válasza:
58%

Már feléd legyünk jóindulattal vagy a pasi felé?


Eléggé egyértelműen átvág a palánkon.

Milyen kényszerből marad vele?

Ez a magyarázat önmagában sántít pláne akkor ha van más lehetősége is.


26F

2019. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ugye viccelsz? Értem én, hogy szereted, annak ellenére, hogy nem is láttad a való életben...nem érezted még a lehelletét, nem tudod szívja-e az orrát, igazából gavallér-e, és ha bemutatnád a szüleidnek, mekkora égés lenne..van-e pénze, tiszta ruhája, fürdik-e néha, tiszta-e az alsója...stb..


az internetes ismerkedés baromi vékony jég..pár év múlva szabad lenne? van fogalmad az mit jelent? a haverjaival együtt röhögnek rajtad, a nője meg diktálja mit is írjon..


a jóindulatú válaszom az, hogy töröld a nevét, az email címed, válts telefonszámot, és kiváncsiságból se nézd meg, keresett-e..


könyörgöm te simán hülyére lettél véve..


mindezt nagy tisztelettel írom.


menekülj..! keress mást, akinek megfoghatod a kezét, és nem ígérget.

2019. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 somerset01 válasza:
PONTOSAN!
2019. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol él az a csávó, a holdon?! Másfél év alatt nem volt lehetősége találkoznia veled?! Ez vicc!

Na, de tegyük fel van köztetek 2000 km. de, mésfél éven át ez sem lehet leküzdhetetlen.

A szex köztetek nyilván érintés nélküli, ami neki elèg azaz egy perverz vén fax lehet. Nincs ott semmi nő csak mást nem tud kitalálni.

Dodb fel neki a labdàt hogy vagy hajlandó lesz megmutatnia magát, azaz elèbed állni 1 hèten belül vagy szevasz!

2019. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egy vén trotty mami aki komoly lesby hajlamát nost éli ki.
2019. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!