Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akarja, hogy csak...

Miért akarja, hogy csak barátok maradjunk? Érdemes-e rá várnom?

Figyelt kérdés

Régóta érzem hogy szeretem, de ő csak barát akar lenni, mert fél hogy ha összejönnénk, egyszer majd összevesznénk, akkor örökre elveszítene. Tudom, hogy ő is szeret és mondta is és én is neki, de csak "szenvedünk". Folyton hangoztatja, hogy szeret, meg hogy nagyon fontos vagyok neki és nem tudja mi lenne, ha elveszítene. Mostanra már addig jutottunk, hogy sajnos egyre jobban távolodunk el egymástól. Erőltetni nem jó, mert könnyen még rosszabbra is fordulhat. Nem tudom mit csináljak.

17/F


2013. nov. 29. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyen esetekben testileg kell kimutatnod a vonzalmad,mert legtöbbször azért vagy kocoltatva-a mellet,hogy külsőre nem jössz be neki,de ez ellen nincsen mit tenni-mert nem mutatod ki a szexuális vonzalmad,csak esengsz,beszélsz és beszélsz,ahelyett,hogy cselekednél és megcsókolnád.

és soha de soha ne mentegetőzz a csajnak.

2013. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

tekerd egy kicsit le a kommentekhez ott van ami téged érdekel.

2013. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha együtt a helyetek, úgyis össze fog jönni idővel.

Mi 5 évig kerülgettük egymást, teljesen kimondatlanul, végül mégis összejött.

25/F

2013. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal mond neki:D
2013. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen és ehhez hasonló helyzetekben segít az ÉRTELMES EMBERI KOMMUNIKÁCIÓ, ami látom, a részedről meg van... A lány viszont elég butuska. :3

Az igazság az, hogy ha már mind ketten többet éreztek és csak szenvedtek mindketten... az már nem barátság. Vagy te annak látod? És ezt most nem rosszindulatból mondom és még csak nem is azért, hogy elrontsam a kedvedet. :) A barátság az egy... olyan dolog, ami legfőképp abból áll, hogy jól érzed magad a másikkal, bármit elmondhatsz neki, ő a legfőbb bizalmasod és a rossz időkben tudtok egymásnak segíteni. Azzal, hogy kijelentettétek, ti többet akartok, nincs semmi probléma. De attól kezdve már ez nem mondható barátságnak. Legalábbis nem csak annak.

Ha hangoztatjátok, hogy szeretitek egymást, gondolom némi fizika is közbelép és ugyanakkor együtt vagytok és beszélgettek és elmentek együtt erre-arra, az... az már olyan, mint egy párkapcsolat, vagy tévedek? Teljesen mindegy, minek hívjátok ezt az egészet. Ha ti attól jobban érzitek magatokat, hogy megmarad a látszat, hogy "csak barátok" és közben hozzátesztek még egy kis extrát, akkor oké... A lényeg, hogy jól érezzétek magatokat. :)

Szerintem érdemes lenne megpróbálnotok. Sok mindent nem veszíthettek. Az igaz barátok pedig meg tudják oldani ezt a helyzetet. Ha nem jön össze, megbeszélitek, hogy ez így nem oké, akkor legyetek mégis csak barátok, megoldható helyzet. Ha pedig meghátrál, egyedül hagy és eltávolodik ezért tőled, akkor komolyan elgondolkodnék azon, hogy igaz barát volt-e avagy sem.

Én a helyedben leülnék vele ezt az egészet átbeszélni. Az egész a felfogáson múlik. Azt mondja, nem akar elveszíteni... Pedig most pontosan azt teszi. Elveszít, mert eltávolodik tőled. Érdemes lenne erre felhívni a figyelmét. :)

Szóval szerintem egy próbát megér. Ha pedig nem érti meg és ragaszkodik ahhoz, hogy csak barátok legyetek, hagyd. :) Majd találsz mást. Én minden esetre drukkolok nektek!:D Hajrá! :3

2013. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!